Porady Potrzebne do sieci domowej
#1

Cześć,   Jako jeden router bezprzewodowy nie jest w stanie pokryć obszar mojego domu , trzeba rada to możliwe jest dodawanie innego routera bezprzewodowego w moim pokoju ( drugi koniec całego mojego domu ) , aby mieć lepszy zasięg sieci bezprzewodowej ?   Z góry dziękuję!
Reply
#2

Tak u można dodać 1 więcej router posiada lepszy zasięg .... po prostu korzystać z powrotem ten sam adres sieciowy ur 1 routera.
Reply
#3

Hi Abstrax , dzięki za odpowiedź. Więc jak mogę iść o dodanie innego routera ? Wystarczy podłączyć router do portu danych , które mam w pokoju?
Reply
#4

To daje swój pomysł jak podłączyć jako przewodowy mostu : Jak podłączyć jeden router do innego celu rozwinięcia sieci: 6 krokach W ten sposób można skonfigurować jako mostu bezprzewodowego : używać starego routera do urządzeń pomostowych do sieci bezprzewodowej - CNET Inne niż powyżej 2 metody , może warto rozważyć to również : http://www.smallnetbuilder.com/wirel...viewed?start=1 Jeśli masz teraz Cisco WUMC710 z Amazon , można zaoszczędzić około USD125
Reply
#5

Wayne.Ong napisał: Hi Abstrax , dzięki za odpowiedź. Więc jak mogę iść o dodanie innego routera ? Wystarczy podłączyć router do portu danych , które mam w pokoju? Wystarczy przeczytać tungsten2 posta ..... Port danych w ur pokoju należy podłączyć do ur 1st routera port LAN .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)