Co przewodowy małą klawiaturę kupić ?
#1

Przepraszam , czy to jest w niewłaściwym forum.   Muszę kupić małą klawiaturę , aby powiązać z moim tablecie 10inch . Szukasz czegoś wygodnego w użyciu godnej podróży .   W celu uniknięcia zakłóceń na sygnał WIFI (typ N ) Myślałem dostanę coś przewodowego zamiast bluetooth lub bezprzewodowo .   Można polecić co klawiatura jest dobry? Starając się utrzymać się w granicach $ 50 budżetu.
Reply
#2

Mała klawiatura przewodowa ? Nic dobrego polecić wam . Mała klawiatura przewodowa oem z Chin około $ 10, ale kluczowy dość Chui .
Reply
#3

Shahmatt napisał: Przepraszam , czy to jest w niewłaściwym forum. Muszę kupić małą klawiaturę , aby powiązać z moim tablecie 10inch . Szukasz czegoś wygodnego w użyciu godnej podróży . W celu uniknięcia zakłóceń na sygnał WIFI (typ N ) Myślałem dostanę coś przewodowego zamiast bluetooth lub bezprzewodowo . Można polecić co klawiatura jest dobry? Starając się utrzymać się w granicach $ 50 budżetu. http://shopap.lenovo.com/SEUILibrary...7190#techspecs Moi to wykorzystać na pulpicie. To przede wszystkim dlatego, że mój laptop ma się jak 98% dokładnie taki sam układ , więc nie mam krzywą uczenia się. Inaczej przyzwoite podróże i informacje zwrotne na klawiaturze laptopa chiclet stylu . Trackpoint (mały joystick w środku) można używać jako zamiennik myszy z lewego i prawego klawisza myszy , bardzo funkcjonalny , jeśli nauczysz się , jak go używać . Jest to około 10 cali też ... ale nie w swoim budżecie . Ale liczyć istnieją tańsze alternatywy .
Reply
#4

Encrypted11 napisał: http://shopap.lenovo.com/SEUILibrary...7190#techspecs Moi to wykorzystać na pulpicie. To przede wszystkim dlatego, że mój laptop ma się jak 98% dokładnie taki sam układ , więc nie mam krzywą uczenia się. Inaczej przyzwoite podróże i informacje zwrotne na klawiaturze laptopa chiclet stylu . Trackpoint (mały joystick w środku) można używać jako zamiennik myszy z lewego i prawego klawisza myszy , bardzo funkcjonalny , jeśli nauczysz się , jak go używać . Jest to około 10 cali też ... ale nie w swoim budżecie . Ale liczyć istnieją tańsze alternatywy . Dzięki. Zastanawiam się , czy jest możliwe , aby znaleźć pełnowymiarową klawiaturę , ale bardzo cienkie i lekkie i łatwe do przenoszenia. Nie jestem pewien, czy będę cieszyć się układ typu laptop.
Reply
#5

Shahmatt napisał: Przepraszam , czy to jest w niewłaściwym forum. Muszę kupić małą klawiaturę , aby powiązać z moim tablecie 10inch . Szukasz czegoś wygodnego w użyciu godnej podróży . W celu uniknięcia zakłóceń na sygnał WIFI (typ N ) Myślałem dostanę coś przewodowego zamiast bluetooth lub bezprzewodowo . Można polecić co klawiatura jest dobry? Starając się utrzymać się w granicach $ 50 budżetu. Jak mały? Używam Logitech K400r bo potrzebuję touchpada. Można rozważyć K380 jeśli nie ma potrzeby touchpada.
Reply
#6

Tiagong ćwierkania ostatni raz tutaj, udał się do niektórych zdarzeń dostał wolnego BT składaną klawiaturę jako drzwi prezent. Można skontaktować się z nimi , jeśli pragnie sprzedawać .
Reply
#7

Xonix napisał: Jak mały? Używam Logitech K400r bo potrzebuję touchpada. Można rozważyć K380 jeśli nie ma potrzeby touchpada. MoneyFace = p napisał: Tiagong ćwierkania ostatni raz tutaj, udał się do niektórych zdarzeń dostał wolnego BT składaną klawiaturę jako drzwi prezent. Można skontaktować się z nimi , jeśli pragnie sprzedawać . Szukasz przewodowej klawiaturze. To wygląda dobrze, ale wydaje się, że nie są już w produkcji: https://www.amazon.com/Onboard-Trave...ct_top?ie=UTF8 Pełnowymiarowa przyciski wraz numberpad i przewodowej.
Reply
#8

Shahmatt napisał: Szukasz przewodowej klawiaturze. To wygląda dobrze, ale wydaje się, że nie są już w produkcji: https://www.amazon.com/Onboard-Trave...ct_top?ie=UTF8 Pełnowymiarowa przyciski wraz numberpad i przewodowej. Imo może u nadal rozejrzeć dla różnych klawiatur. Ale trudno jest znaleźć idealny kompromis między WPM dokładności i przenośności. Tych klawiatury powierzchni jak wdrożeń z pewnością będą miały gorszy skoku klawiszy i dotyk . Szukaj dalej. Anker posiada jeden w rozmiarach porównywalnych z kopalni.
Reply
#9

Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#10

MoneyFace = p napisał: Tiagong ćwierkania ostatni raz tutaj, udał się do niektórych zdarzeń dostał wolnego BT składaną klawiaturę jako drzwi prezent. Można skontaktować się z nimi , jeśli pragnie sprzedawać . Dis ijjit ? Słabe opinie, zbyt papkowate , podróży ok . Ale jego phree
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)