Wstępne Qns dla nowobudowanych PC (wifi rozmiar + wieża )
#1

Drodzy zebrani,   Zamierzam zbudować nowy komputer, jak im noob i chcesz po unikać zadawania wielu pytań podczas rzeczywistej życzenie, chcę zapytać, 2 wstępne pytania tutaj:     WiFi: wewnętrzne lub zewnętrzne karty PCE USB dongle?     Załóżmy, że komputer znajduje się pod biurko w sypialni, na ziemi, co jest lepszym rozwiązaniem dla optymalnej prędkości i zasięgu? Mają błonnik 1 Gbps Starhub w salonie około 5 metrów i ściankę pomiędzy. Czytałem w Internecie, że wewnętrzne karty PCE są szybsze? Patrząc na Asus PCE-AC68     Case / Wieża Rozmiar: ATX vs mATX?   ITX jest obecnie, więc tylko decydując między ATX i mATX mniejszego. Mam skłonność do mATX, ponieważ mniejsza jest zawsze bardziej wygodne. Tylko pytam, załóżmy, że jeśli nie zamierzają OC i nie zamierzają umieścić więcej niż jeden procesor graficzny, co kompromisem muszę dokonać wyboru mATX nad ATX ?, podobny jest jakieś wady, a przy wyborze mATX niż ATX? jeżeli nie potem pójdę mATX.   Dzięki wszystkim za wejściami. Po wszystkim decyduje dam pełny wniosek w sprawie nowej kompilacji. Wielkie dzięki!
Reply
#2

Ponieważ bez OC i tylko jeden GPU oraz kartę WiFi , przejdź mATX . Niewiele różni . Rzekomej ATX mają nieco lepszy przepływ powietrza i możliwości rozbudowy i to wszystko . MATX mid tower nie jest tak źle i bardzo zwarta , gdy wydajność nie jest zagrożona. Więc idź do niego. Wysyłane z Uwego Phone Mark III stosując GAGT
Reply
#3

Eternit napisał: WiFi: wewnętrzne lub zewnętrzne karty PCE USB dongle? Co znajduje się router stanie? Jaka jest siła sygnału z pokoju? Czy kabel LAN jest niemożliwe? Są alternatywy jak powerline niemożliwe? To moja osobista opinia, że klucz działa dobrze w większości przypadków, chyba że szukasz naprawdę szczyt połączeń liniowych, czy dużo wysyłania i pobierania, potok rzeczy, strumieniowe przesyłanie wideo na żywo, na bazie chmury itp Nawet wtedy istnieją klucze USB dla niego. pójdę z klucza USB po prostu dlatego, że to będzie łatwiej zmienić, aktualizacji i wykorzystać do innych rzeczy niż tylko komputera. Eternit napisał: Case / Wieża Rozmiar: ATX vs mATX? wraz ze wzrostem z hartowanego szkła i bokach oświetlenia RGB mobo i pamięci RAM oświetlenie, płyta jest teraz częścią estetyki komputerze. Chciałbym kupić ATX jeśli ja jadę do połowy lub pełnego wieży i mATX z przypadkiem, aby dopasować. Zależy jak chcę wyglądać mój komputer ze wszystkimi tego oświetlenia wepchnięty do środka, wraz z radiatorów VRM i chłodnic chipset. Wygląda na bok, to jest po prostu szczeliny.
Reply
#4

singupingu napisał: Ponieważ bez OC i tylko jeden GPU oraz kartę WiFi , przejdź mATX . Niewiele różni . Rzekomej ATX mają nieco lepszy przepływ powietrza i możliwości rozbudowy i to wszystko . MATX mid tower nie jest tak źle i bardzo zwarta , gdy wydajność nie jest zagrożona. Więc idź do niego. Wysyłane z Uwego Phone Mark III stosując GAGT Dzięki dla wejść Wysyłane z OPPO X9009 użyciu GAGT
Reply
#5

valkarian napisał: Co znajduje się router stanie? Jaka jest siła sygnału z pokoju? Czy kabel LAN jest niemożliwe? Są alternatywy jak powerline niemożliwe? To moja osobista opinia, że klucz działa dobrze w większości przypadków, chyba że szukasz naprawdę szczyt połączeń liniowych, czy dużo wysyłania i pobierania, potok rzeczy, strumieniowe przesyłanie wideo na żywo, na bazie chmury itp Nawet wtedy istnieją klucze USB dla niego. pójdę z klucza USB po prostu dlatego, że to będzie łatwiej zmienić, aktualizacji i wykorzystać do innych rzeczy niż tylko komputera. wraz ze wzrostem z hartowanego szkła i bokach oświetlenia RGB mobo i pamięci RAM oświetlenie, płyta jest teraz częścią estetyki komputerze. Chciałbym kupić ATX jeśli ja jadę do połowy lub pełnego wieży i mATX z przypadkiem, aby dopasować. Zależy jak chcę wyglądać mój komputer ze wszystkimi tego oświetlenia wepchnięty do środka, wraz z radiatorów VRM i chłodnic chipset. Wygląda na bok, to jest po prostu szczeliny. Dzięki. Ya lan kabel będzie bałagan wszystko się będzie prawdopodobnie tam klucza USB. Sprawa nie jest mądry, estetyczne preferencje. I myślę, że mylić wielkości karty o wielkości liter. Więc karta ATX zmieści się w połowie wieży? Początkowo myślałem, że problem został rozwiązany jak ATX wieża duża mATX do połowy wieży tego rodzaju Wysyłane z OPPO X9009 użyciu GAGT
Reply
#6

Eternit napisał: WiFi: wewnętrzne lub zewnętrzne karty PCE USB dongle ? PCIe dla stabilności. Zajmuje całą PCIe pasa niż wyginanie ułamek magistrali USB . Nowa karta PCIe wifi Można sprawdzić u niektórych użytkowników tutaj Jak dobry jest zysk anteny akcji. Powinien być po dobrej stronie . Jako bonus, powinny mieć łączność bluetooth , jak również.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)