Singtel ADSL łączy szerokopasmowych utrzymać odłączania
#1

Cześć,   Moja singnet szerokopasmowego daje mi dużo problemów w ciągu ostatnich kilku dni , dziś mam najgorsze , nie jestem w stanie pozostawać w kontakcie dłużej niż godzinę, dioda modemu 2Wire "usługi" zmieni kolor na czerwony .   Uprzejmie proszę doradzić !
Reply
#2

Zadzwoń Singtel Loh , powiedzmy utrzymać DC, prawdopodobnie kabel miedziany ma dobrego Liao , niczego poza got problem, który trzeba zapłacić dun , wewnątrz domu jednego u musi zapłacić.
Reply
#3

Jest to znany problem . Twój miesięczny można uzyskać kablowy 100Mbps dun tracić czasu .
Reply
#4

ragegoh napisał: Cześć, Moja singnet szerokopasmowego daje mi dużo problemów w ciągu ostatnich kilku dni , dziś mam najgorsze , nie jestem w stanie pozostawać w kontakcie dłużej niż godzinę, dioda modemu 2Wire "usługi" zmieni kolor na czerwony . Uprzejmie proszę doradzić ! Czy jest to kwestia problemu serwera DNS ? Polega ona na ponowne uruchomienie routera , komputer, włączenie / wyłączenie adapter Ethernet / Wi-Fi w zależności od połączenia i ostatnie, powodzenia. Zawsze staram się włączyć router przed włączeniem komputera. Najlepszy mam jak 30 s do 5 min breaktime tak , że router może w pełni załadowany. Ale wciąż nie Faul dowód i masz większe szanse poprzez Starhub Cable / M1 Fiber za tę samą cenę lub MR / VQ błonnika , który kosztował więcej (MR i VQ Nie Mobilne zniżki, ponieważ oni nie operatora telefonii komórkowej i VQ dostał inne powody do kosztów ).
Reply
#5

ragegoh napisał: Cześć, Moja singnet szerokopasmowego daje mi dużo problemów w ciągu ostatnich kilku dni, dziś mam najgorsze, nie jestem w stanie pozostawać w kontakcie dłużej niż godzinę, dioda modemu 2Wire "usługi" zmieni kolor na czerwony. Uprzejmie proszę doradzić! Każda i wszystkie telefony podłączone do gniazda telefonicznego / s musi korzystać mikro-filtra / s. Istnieją 2 porty na mikro-filtrem i telefon powinien być podłączony do gniazdka telefonicznego w mikro-filtr, a następnie mikro-filtr podłączony do gniazdka telefonicznego w ścianie. Jeśli każdy telefon jest podłączony bezpośrednio do gniazdka telefonicznego w ścianie lub przypadkowo podłączony do gniazda DSL na mikro-filtrem a następnie w każdej chwili istnieje połączenie przychodzące lub ktoś odebrać telefon, aby korzystać z Internetu, wówczas będzie się odciąć. Modem może być podłączone do gniazda DSL mikro filtra. Jednakże, jeśli modem nie dzieli gniazdo telefonu ścianki z telefonu, to nie ma potrzeby, aby mikro-filtru modemu. Ale wszystkie telefony muszą mieć mikro-filtr. Zmień mikro-filtr i sprawdzić, ponieważ mikrofiltr dostaniesz zepsute. Jeżeli mikro-filtr jest niezawodnie wykluczyć jako problem, a potem może być już drut miedziany. Zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domu w pewnym momencie pomiędzy DP we wspólnej przestrzeni do wymiany ST.
Reply
#6

Próbowałem nazywając dopiero teraz , ale nagrana wiadomość kazała mi zadzwonić w godzinach pracy. I restartu modemu , zmienił filtr , należy podłączyć modem kablowy , a następnie do routera przy użyciu innych portów , problem nadal utrzymywać. Wreszcie udało mi się połączyć z internetem, teraz mam przeczucie że połączenie będzie się wkrótce. Bardzo rozczarowany Singnet teraz. Planuje założyć Starhub błonnika w Dec.
Reply
#7

Zmień teraz MR lor .... jeżeli U umierać nooed nowy modem ... strona mnie
Reply
#8

ragegoh napisał: Próbowałem nazywając dopiero teraz , ale nagrana wiadomość kazała mi zadzwonić w godzinach pracy. I restartu modemu , zmienił filtr , należy podłączyć modem kablowy , a następnie do routera przy użyciu innych portów , problem nadal utrzymywać. Wreszcie udało mi się połączyć z internetem, teraz mam przeczucie że połączenie będzie się wkrótce. Bardzo rozczarowany Singnet teraz. Planuje założyć Starhub błonnika w Dec. Bro , włókno Starhub sibeh mierny. W tej samej cenie , albo idziesz M1 lub MR dla lepszej jakości. Nie polecenia , aby przejść do najlepiej co jest VQ , który kosztował 65 $ miesięcznie od budżetu może być problemem. Jako powiedzenie , płacisz orzeszki ziemne , można dostać się małpy . Stąd w tym przedziale cenowym , rozsądne jest , aby przejść do obu M1 lub MR i na pewno nie Singtel lub Starhub .
Reply
#9

Got leh budżetu. Starhub teraz 100Mbps 39,90 $ miesięcznie. Pochodzi z bezpłatnym aktywacji i instalacji.
Reply
#10

ragegoh napisał: Got leh budżetu. Starhub teraz 100Mbps 39,90 $ miesięcznie. Pochodzi z bezpłatnym aktywacji i instalacji. Blokują one wiele rzeczy 100Mbps nic do pobrania .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)