Jakie oprogramowanie backup polecacie?
#1

Zgodnie z tytułem, którego kopia zapasowa oprogramowania można polecić ? Właśnie zbierane powrotem moją naprawy laptopa , który nie może uruchomić się pomimo naprawy / odzyskiwania / przywrócenie wszystkich dysków odzyskiwania itp Heart Ache chyboczących wszystkie dane w laptopie po przejściu przez cały remont, odzysku oraz procesu przywracania. Aby uniknąć takiego samego serca ból znowu jestem teraz zdeterminowany , aby zainstalować odpowiednie oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych zrobi pełną kopię zapasową dysku rozruchowego ( pełną kopię zapasową wszystkich danych i pełnej kopii zapasowej ) oraz różnica codziennie automatycznie dla mnie. Czy mógłby Pan polecić jeden taki program?   Miałem google online, ale istnieje tak wiele różnych oprogramowania i mylące przeglądarki zaprzeczając / komentarze , więc teraz bardzo mylić , co byłoby dobre z nich korzystać ?
Reply
#2

asiafrenz napisał: Zgodnie z tytułem, którego kopia zapasowa oprogramowania można polecić ? Właśnie zbierane powrotem moją naprawy laptopa , który nie może uruchomić się pomimo naprawy / odzyskiwania / przywrócenie wszystkich dysków odzyskiwania itp Heart Ache chyboczących wszystkie dane w laptopie po przejściu przez cały remont, odzysku oraz procesu przywracania. Aby uniknąć takiego samego serca ból znowu jestem teraz zdeterminowany , aby zainstalować odpowiednie oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych zrobi pełną kopię zapasową dysku rozruchowego ( pełną kopię zapasową wszystkich danych i pełnej kopii zapasowej ) oraz różnica codziennie automatycznie dla mnie. Czy mógłby Pan polecić jeden taki program? Miałem google online, ale istnieje tak wiele różnych oprogramowania i mylące przeglądarki zaprzeczając / komentarze , więc teraz bardzo mylić , co byłoby dobre z nich korzystać ? Większość programów do tworzenia kopii zapasowych robi podobne rzeczy . Może niektórzy mają więcej polski interfejs lub pracy. Można spróbować Comodo BackUp i zobaczyć, czy to dobrze dla ciebie.
Reply
#3

Macrium Reflect darmowej wersji nie jest też źle.
Reply
#4

Windows 7 jest wyposażony w wbudowany Backup and Restore. Windows 8 jest wyposażony w wbudowany Historia pliku . Zarówno umożliwia stworzenie systemu kopii zapasowych obrazu też. Może nie trzeba nic więcej , o ile nie używasz systemu Windows.
Reply
#5

Wcześniej używałem programu Acronis True Image . Jest to jeden z najlepszych oprogramowanie do przetwarzania obrazu OS , ale dał mi jakiś problem , kiedy swop hdd i muszę rozwiązać . Jest przyjazny dla użytkownika , pełne dostosowanie i szczypie . Odkąd używam Windows 8 , mój stary Acronis nie może już być zainstalowana. Więc nie ma wyboru, wystarczy użyć wbudowanej funkcji w wygranym 8 zrobić obrazowania .
Reply
#6

ykgoh napisał: Windows 7 jest wyposażony w wbudowany Backup and Restore. Windows 8 jest wyposażony w wbudowany Historia pliku . Zarówno umożliwia stworzenie systemu kopii zapasowych obrazu też. Może nie trzeba nic więcej , o ile nie używasz systemu Windows. Ale ja dun naprawdę jak wdrożenie Windows. Jeśli się nie mylę , obraz jest nie tylko realizacja pojedynczych plików jak Acronis , ale wiele plików tworzą obraz.
Reply
#7

ykgoh napisał: Windows 7 jest wyposażony w wbudowany Backup and Restore. Windows 8 jest wyposażony w wbudowany Historia pliku . Zarówno umożliwia stworzenie systemu kopii zapasowych obrazu też. Może nie trzeba nic więcej , o ile nie używasz systemu Windows. Cześć, jak wspomniano w moim oryginalnym poście , mój laptop z win7 nie uruchamia się , a nawet przywrócić kopię zapasową dysku odzyskiwania win7 i nie mógł dostać go z powrotem uruchomiony ponownie i obejmuje to ustawienie go z powrotem do ustawień fabrycznych . Choć udało się uratować niektóre pliki jako kopię zapasową przed resetowania do ustawień fabrycznych , pliki nie były kompletne do nie wiem z jakiego powodu , więc najlepiej byłoby mieć jakieś inne zewnętrzne kopii oprogramowania , które mogą przyczynić się do automatycznego tworzenia kopii zapasowych wszystkie moje pliki gdzieś indziej kolejny dysk .
Reply
#8

asiafrenz napisał: Zgodnie z tytułem, którego kopia zapasowa oprogramowania można polecić ? 2 uszy temu hardwarezone zrobił writeup na menedżera partycji 12 suite obecnie znany jako kopia zapasowa / Przywracanie to jest najlepsze do dziś Można backups / przywrócony na jabłoni thumbdrives OS / USB , a także
Reply
#9

dostać się nalot NAS . Użyłem Allway Sync i uważają, że jest bardzo dobry ...
Reply
#10

Wystarczy zsynchronizować wszystkie dane w chmurze la .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)