AC adapter bezprzewodowy PCIE parę z Asus N56U
#1

Używam Speedtest.net (ten sam serwer) na moim komputerze z PCE N53 i Nexus 7 2013. Wynik na Nexusa 7 2013 jest większa niż 2 razy wyższe niż w moim komputerze Mbps . Zastanawiam się , czy robi AC adaptery wiress PCIe lub przełączyć się do szybkiego bezprzewodowego adaptera ( 450Mbps ) poprawić wynik?
Reply
#2

sanfong napisał: Używam Speedtest.net (ten sam serwer) na moim komputerze z PCE N53 i Nexus 7 2013. Wynik na Nexusa 7 2013 jest większa niż 2 razy wyższe niż w moim komputerze Mbps . Zastanawiam się , czy robi AC adaptery wiress PCIe lub przełączyć się do szybkiego bezprzewodowego adaptera ( 450Mbps ) poprawić wynik? Witam Sanfong , Ponieważ nie używając routera sieciowego niż ja polecam Ci PCE- N53 podwójne Band - SRP $ 79
Reply
#3

TKS. Wspomniałem wcześniej, już przy użyciu PCE N53 . Ja tylko wędrówki jeśli dostanę jak USB N66 lub inny adapter PCIE , które obsługują 450Mbps .
Reply
#4

sanfong napisał: TKS. Wspomniałem wcześniej, już przy użyciu PCE N53 . Ja tylko wędrówki jeśli dostanę jak USB N66 lub inny adapter PCIE , które obsługują 450Mbps . Drogi Sanfong , Nie zaleca się zmienić , chyba że zmodernizowane router i trzeba szybsze , aby dopasować się z ISP. Twój PCE- N53 podłączony do routera przez 2,4 GHz lub 5 GHz zespole?
Reply
#5

Ja zawsze podłączony do 5GHz . Zastanawiam się tylko , dlaczego moi urządzeń mobilnych jest szybszy niż PC ( 80+ vs 30+ Mbps ) ?
Reply
#6

sanfong napisał: Ja zawsze podłączony do 5GHz . Ja tylko wędrówki dlaczego moje urządzeń mobilnych jest szybszy niż PC ( 80+ vs 30+ Mbps ) ? Witam Sanfong , Spróbuj podłączyć router 2.4Ghz i test uruchomić ponownie.
Reply
#7

jego różnicą zaledwie 10 + Mbps na 2.4 na moim komputerze ..
Reply
#8

sanfong napisał: jego różnicą zaledwie 10 + Mbps na 2.4 na moim komputerze .. Czy jesteś na najnowszy sterownik ? Możesz podać mi swoje ustawienia 5Ghz routerze?
Reply
#9

Używam D- Link DWA -171 (laptop) z Asus RT- N56U na sygnale 5Ghz z firmware Padavan .
Reply
#10

Poniżej jest moje 2,4 i 5 GHz ustawienia i moja wersja firmware . Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz 5GHz PCIE N53 podłączony 5GHz do N56U pod żadnym torrent sytuacji. Testowałem na Nexusa 7 2013 przed moim komputerze. 2.4GHz PCIE N53 podłączyć 2.4GHz do N56U pod żadnym torrent sytuacji. Testowałem na Nexusa 7 2013 przed moim komputerze. Wcześniej wspominałem różnicę pomiędzy 2,4 i 5 GHz było około 10 + Mbps ale dzisiaj po zrobić kilka rund testów wciąż otrzymuję zwykle wysoką prędkość 2,4 GHz .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)