G602 Mouse Wydanie
#1

Cześć chłopaki,   Mam wielki zadać pytanie ..   Kupiłem mysz G602 z Amazon . że pracują przez wiele miesięcy , z nagłym kółkiem przewijania, nie działa.   chcieliby wiedzieć nikomu RMA przed lub może dać mi jakieś sugestie , aby rozwiązać ten problem?   Cant przeżył bez kółkiem .
Reply
#2

Myślę, że jest brudna. Wystarczy potrząsnąć / uderzyć go trochę. Jeśli sprężonego powietrza , może to przez uderzenie . Kopalnia czasami przewijania kliknięcie nie działa. Ale po czyszczeniu , to w porządku. Amazon zbyt
Reply
#3

Próbowałem robić to równie dobrze . cant pracy .. Dam sian , gdy nie można przewijać ... = (
Reply
#4

moi SteelSeries również tak, idę spryskać WD40 nie czekać do wyschnięcia , po tym ok Liao
Reply
#5

honglee napisał: Cześć chłopaki, Mam wielki zadać pytanie .. Kupiłem mysz G602 z Amazon . że pracują przez wiele miesięcy , z nagłym kółkiem przewijania, nie działa. chcieliby wiedzieć nikomu RMA przed lub może dać mi jakieś sugestie , aby rozwiązać ten problem? Cant przeżył bez kółkiem . Skontaktuj się teraz Amazon. Będą wysyłać w zastępstwie jak najszybciej . Potem zaś wysyłać mysz z powrotem do nich.
Reply
#6

otworzyć i czyste z zippo zadziała
Reply
#7

oczyścić gdzie ??? Nie bardzo pewny chociaż?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)