AMD Polaris 10 " Ellesmere " tak szybko, jak GTX 980 Ti : Rumor
#1

AMD Polaris 10 "Ellesmere" tak szybko, jak GTX 980 Ti: Rumor     Zacytować: Na dociskarki na Tajwanie do jej uruchomienia Radeon Pro Duo, AMD mówił obszernie o swoim nadchodzącym "Polaris" i "Vega" rodziny procesorów graficznych. Firma wydaje się być mocno na dwa zakłady SKU planuje uruchomić w czerwcu tego roku, Polaris 10 i 11. Polaris Polaris 10 to oznaczenie wewnętrzne do Radeona R9 490 (X), w oparciu o 14 nm "Ellesmere" krzemu. To może być największy układ AMD opiera się na "Polaris" architektury, ale nie dokładnie to być "wielki chip" w tym, że nie uda "Fidżi". Ten zaszczyt jest zarezerwowana dla "Vega", który debiutuje na początku 2017 r.   W "Ellesmere" krzemu jest większa od konkurenta AMD do GP104 NVIDIA. Mówi się, że R9 490 (X), w oparciu o ten krzemu, będzie oferować konsumentom Performance rywalizując GeForce GTX 980 Ti (ergo szybciej niż Radeon R9 Fury X), w USD $ 300 owski przedziale cenowym. "Ellesmere" będzie chudego maszyna fizycznie wyposażony do 2560 4. generacji procesorów strumieniowych GCN (2,304 włączona Polaris 10), możliwego 256-bitowy interfejs pamięci GDDR5X i głębokim sub-200W typowe pokładzie mocy znamionowej.   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   sprzedaży dwa 980Ti za 1999 dolarów każdy ... lololol
Reply
#2

konkurencja jest dobra dla nas jako konsumentów
Reply
#3

NVIDIA będzie spadek cen , aby dopasować amd wydajność? Wysyłane z ziemi lala wykorzystaniem GAGT
Reply
#4

Podejrzewam, że tylko ci, działa GDDR5X jest w stanie dogonić 980 Ti. Na podstawie plotek , początkowa Polaris 10 powinien być uruchomiony tylko na GDDR5 .
Reply
#5

Bisco ~ napisał: NVIDIA będzie spadek cen , aby dopasować amd wydajność? Wysyłane z ziemi lala wykorzystaniem GAGT Tak się stało , że GTX 780 i 290X R9-290 kiedy ukazał się w 2014 roku ... Spojler! Aż o USD150 !!! I czekam na to, aby się nie powtórzy.
Reply
#6

Zacytować: Mówi się, że R9 490 ( X) , w oparciu o ten krzemu , będzie oferować konsumentom Performance rywalizując GeForce GTX 980 Ti ( ergo szybciej niż Radeon R9 Fury X ) , w USD $ 300 owski przedziale cenowym . OMG ... Więc myślę, że karta może zadebiutować na USD $ 400 + (na podstawie 390x ) nie 300 + USD $ więc to bardziej realistycznie być jak SGD $ 600 ... A ja myślałem, że zwolnić wariant X po pewnym czasie , a nie podczas startu ?
Reply
#7

Dlaczego zinterpretować jako: przychodzą AMD , Nvidia zrobić tańsze więc mogę cieszyć się rabat!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)