Sterowniki Realtek Mod X-Fi
#1

Sterowniki Realtek Mod X-Fi
Reply
#2

btw testowany na fujitsu s6520 n to działa cud
Reply
#3

Illusionist_85 napisał: btw testowany na fujitsu s6520 n to działa cud haha dobre dla u ^^ Można odczuwać diff ?
Reply
#4

Po zainstalowaniu , ale nie wydaje się być żadnej różnicy . Może to z powodu moich głośników.
Reply
#5

Kiwi8 napisał: Po zainstalowaniu , ale nie wydaje się być żadnej różnicy . Może to z powodu moich głośników. hahah zawsze widziałem ur po to będę patrzeć na 2 zdjęcie ... hahaha
Reply
#6

ov2rey napisał: hahah zawsze widziałem ur po to będę patrzeć na 2 zdjęcie ... hahaha Faktycznie, ja też . Zastanawiam się, czy są one z kilku filmach , a zostały one stworzone przez Kiwi8 ...
Reply
#7

Ok , ja testowałem to i to naprawdę działa . W przeciągu 1 roku byłem za pomocą głośników Altec Lansing 2.0 z moim dźwięku Realtek . Z jakiegoś powodu dźwięk jest nieco słaba. Albo mój ojczysty zbyt dobry czy karta dźwiękowa nie jest wystarczająco dobre . Po zainstalowaniu tego sterownika , jestem przekonany, że to moja karta dźwiękowa ( bardziej podobny problem ze sterownikami ) . Dźwięk jest tak dużo lepiej z tym sterownikiem .
Reply
#8

ov2rey napisał: hahah zawsze widziałem ur po to będę patrzeć na 2 zdjęcie ... hahaha Pokémon napisał: Faktycznie, ja też . Zastanawiam się, czy są one z kilku filmach , a zostały one stworzone przez Kiwi8 ... Nie są one tworzone przez mnie LAH , ktoś inny to zrobił ( nie wiem który również ) .
Reply
#9

yx2000 napisał: Ok , ja testowałem to i to naprawdę działa . W przeciągu 1 roku byłem za pomocą głośników Altec Lansing 2.0 z moim dźwięku Realtek . Z jakiegoś powodu dźwięk jest nieco słaba. Albo mój ojczysty zbyt dobry czy karta dźwiękowa nie jest wystarczająco dobre . Po zainstalowaniu tego sterownika , jestem przekonany, że to moja karta dźwiękowa ( bardziej podobny problem ze sterownikami ) . Dźwięk jest tak dużo lepiej z tym sterownikiem . dobre dla u , ale również stałe mój tata AMD HTPC brzmi zbyt ...
Reply
#10

guz!!!!!!!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)