Stary sprzęt telekomunikacyjny
#1

Wystarczy jakiejś chemicznej i uświadomić sobie, mam wielu Singtel / Starhub routera / modemu / ont / etc   Co robicie do starego sprzętu? Wystarczy dać Karang Gunowego człowieka?     Wysłane z Samsung SM- G900F użyciu GAGT
Reply
#2

Do kosza
Reply
#3

sandyph napisał: Wystarczy jakiejś chemicznej i uświadomić sobie, mam wielu Singtel / Starhub routera / modemu / ont / etc Co robicie do starego sprzętu? Wystarczy dać Karang Gunowego człowieka? Wysłane z Samsung SM- G900F użyciu GAGT ONT nie rzucać , klikając prawym trzeba powrócić do nich , ponieważ nie jest sprzedawany do ciebie, ale na kredyt. mogą być pobierane opłaty , jeśli o niego poproszą tyłu i przypadkowo pozbył się go . Inne urządzenia ( routery itp) po prostu zrzucić do kosza ewaste obiegowym w NUS Ventus .
Reply
#4

Qubicfactor napisał: ONT nie rzucać , klikając prawym trzeba powrócić do nich , ponieważ nie jest sprzedawany do ciebie, ale na kredyt. mogą być pobierane opłaty , jeśli o niego poproszą tyłu i przypadkowo pozbył się go . Inne urządzenia ( routery itp) po prostu zrzucić do kosza ewaste obiegowym w NUS Ventus . Naprawdę? Ten SingTel ont były w moim domu przez 2 lata , nigdy nie proszą , aby powrócić : - / Czy mogę po prostu upuścić go w sklepie Singtel ? Wysłane z Samsung SM- G900F użyciu GAGT
Reply
#5

sandyph napisał: Naprawdę? Ten SingTel ont były w moim domu przez 2 lata , nigdy nie proszą , aby powrócić : - / Czy mogę po prostu upuścić go w sklepie Singtel ? Wysłane z Samsung SM- G900F użyciu GAGT Singtel ONT można karmić bin .. przetestowane i potwierdzone ..
Reply
#6

Wystarczy wyrzucił niektóre modemy ADSL , routery i modemy kablowe do kosza na śmieci ......
Reply
#7

TS , jeśli zatrzymujesz się na zachodzie , to bym nie przeszkadza wybranie go od ciebie. W przeciwnym razie , czy zrzucić je w e - odpadów kosza , jeśli to możliwe .
Reply
#8

Carousell Masz zdjęcia do istniejącego urządzenia? Może ktoś może chcieć
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)