Potrzebujesz pomocy z moich grafik
#1

Właśnie kupiłem zwyczaj budowania platformy i mam GTX 1070 , jak pokazano poniżej.     Ale mój komputer rozpoznaje tylko zintegrowana karta graficzna . Jak mogę rozwiązać ten problem?   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   A także , próbowałem otwierania panelu sterowania NVIDIA i to pokaże.   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny [/ IMG ]
Reply
#2

wyłączyć zintegrowaną grafikę w BIOS i Menedżerze urządzeń systemu Windows Podziękujesz mi później
Reply
#3

Tiger Woods napisał: wyłączyć zintegrowaną grafikę w BIOS i Menedżerze urządzeń systemu Windows Podziękujesz mi później I wyłączyć zintegrowaną grafikę w Menedżerze urządzeń i przełączać ekran główny do PCIE w BIOS . Teraz moja dxdiag pokaż n / a .
Reply
#4

Czy u podłączony do GPU czy mobo ? Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT
Reply
#5

MianBaoFren napisał: Czy u podłączony do GPU czy mobo ? Właściwie myślę, że jest on podłączony do mobo . W każdym razie , kiedy ponownie uruchomić komputer i poszedł do BIOS ponownie , aby sprawdzić , że zintegrowana karta graficzna miała zresetować się .
Reply
#6

Zenzevil napisał: Właściwie myślę, że jest on podłączony do mobo . W każdym razie , kiedy ponownie uruchomić komputer i poszedł do BIOS ponownie , aby sprawdzić , że zintegrowana karta graficzna miała zresetować się . Myślę, że możesz podłączyć wyświetlacz (przez HDMI / DVI ) do karty graficznej zamiast mobo . Złącze karty graficznej powinna być niższa od tyłu CPU nie w pobliżu portów USB.
Reply
#7

Klikając prawym wystarczy ustawić GPU auto w BIOS . Jeśli podłączysz mobo , to automatycznie wykryje i przełączy się zintegrowaną grafiką . Jeśli podłączyć GPU , a następnie auto GPU . Pomyśl kłuć niewłaściwy otwór . Wysłane z Sony F5321 korzystając GAGT
Reply
#8

Dobrze więc podłączyć kabel DVI do mojego GPU zamiast mojego mobo . Ale to jeszcze gorsze, dostał do ekranu ładowania , a potem czarny ekran nie uruchamia się.
Reply
#9

Odinstaluj oprogramowanie NVIDIA i sterownik najpierw wtedy Popraw osadzenie ur GPU ( wyjąć i podłączyć z powrotem ) Resetowanie BIOS Podłącz monitor do GPU rozruchu Zainstaluj oprogramowanie i sterowniki Nvidia
Reply
#10

To działa dobrze teraz, to mój problem monitora . Muszę dostosować jej ustawienia. Dzięki chłopaki.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)