3 przechowywania dom, bezprzewodowe sprecyzowane odcięte
#1

Witam, ktoś może mi pomóc je rozwiązać problem?   Teraz ja używając Starhub , mój dom jest 3 przechowywania dom . Mój modem umieścić na 2. piętrze, All Range bezprzewodowa działa poprawnie .   Potem kupiłem 300Mbps Wireless Range Extender umieścić na 3. piętrze, ustawiając wszystko zrobić . Po kilku godzin , to automatyczne odciąć i trzeba wyłączyć i ponownie włączyć.   Teraz to, co jest rozwiązaniem ? Muszę kupić router bezprzewodowy lub Powerline HomePlug ? Który z nich jest odpowiedni i stabilny dla sygnału sieci bezprzewodowej ?
Reply
#2

Tsueyse napisał: Witam, ktoś może mi pomóc je rozwiązać problem? Teraz ja używając Starhub , mój dom jest 3 przechowywania dom . Mój modem umieścić na 2. piętrze, All Range bezprzewodowa działa poprawnie . Potem kupiłem 300Mbps Wireless Range Extender umieścić na 3. piętrze, ustawiając wszystko zrobić . Po kilku godzin , to automatyczne odciąć i trzeba wyłączyć i ponownie włączyć. Teraz to, co jest rozwiązaniem ? Muszę kupić router bezprzewodowy lub Powerline HomePlug ? Który z nich jest odpowiedni i stabilny dla sygnału sieci bezprzewodowej ? I nie jestem pewien co innego routera , ale na pewno jest HomePlug jest z obrazu , a także położenie / rozmieszczenie bezprzewodowego routera , a także różne zakłócenia .
Reply
#3

luisng75 napisał: Możesz zajrzeć do grupowania bezprzewodowej cisco lub bezprzewodowej klastrów HP. Proszę nie wahaj się zadzwonić do mnie na 94888430 do notowania . Podziękować. Inny sposób niż te! Bo teraz kupiłem TP-LINK 300Mbps bezprzewodowej Range Extender & 300Mbps Wireless Router Advance . Range Extender w samym piętrze pracuje bez zarzutu , kiedy kładę na 3. piętrze sygnał zostanie automatycznie odcięty. Następnie router i jeszcze nie spróbować ..
Reply
#4

Yelangrelive napisał: I nie jestem pewien co innego routera , ale na pewno jest HomePlug jest z obrazu , a także położenie / rozmieszczenie bezprzewodowego routera , a także różne zakłócenia . Podziękować.. Jeśli używam Powerline HomePlug . 1 dołączyć do modemu , kolejny 1 załączyć do 3 piętrze Wireless Range Extender jest to pomoże bezprzewodowej stabilny sygnał ?
Reply
#5

Tsueyse napisał: Podziękować. Inny sposób niż te! Bo teraz kupiłem TP-LINK 300Mbps bezprzewodowej Range Extender & 300Mbps Wireless Router Advance . Range Extender w samym piętrze pracuje bez zarzutu , kiedy kładę na 3. piętrze sygnał zostanie automatycznie odcięty. Następnie router i jeszcze nie spróbować .. Co oznacza, że coś się między 2. i 3. poziomu odciąć sygnał. Trzeba sprawdzić, czy sygnał jest suma części . jeśli zupełnie co oznacza, że przewody lan jest najlepszy. Jeżeli częściowo to jest jeszcze możliwe
Reply
#6

Tsueyse napisał: Podziękować.. Jeśli używam Powerline HomePlug . 1 dołączyć do modemu , kolejny 1 załączyć do 3 piętrze Wireless Range Extender jest to pomoże bezprzewodowej stabilny sygnał ? Jak stary jest Twój dom i wiek przewodów elektrycznych ?
Reply
#7

Yelangrelive napisał: Jak stary jest Twój dom i wiek przewodów elektrycznych ? około 3 lat dom . miasto elektryczny jest jeden główny powerbox połączyć 3 przechowywanie.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)