AC5300 utrzymuje utraty połączenia internetowego ?
#1

Hej chłopaki , mam ten AC5300 kiedy podpisał z VQ a pierwszy z nich był cytryny ... udałem się do jej wymiany i wszystko wydawało się w porządku , aż 24 godzin później , dioda internet na czerwono i nie miałem łączność z Internetem ,   Jest to z pewnością wina routera jako problem było naprawione kiedy ponownie uruchomić router (trwa 3 minuty dafug ). Jednak od tamtej pory się dodatkowe dwa razy. Czy mogę dostać inny cytrynę ? Używam oficjalny firmware marki ASUS .
Reply
#2

Który ISP i plan u abonamentu ? Używasz ASUS TR- AC5300 ? Każde urządzenie LAN z nim związane ? # FYI, NetGear i DLink dostał również modelu AC5300 .
Reply
#3

VQ 1Gbps Tak, ASUS AC5300 . Korzystanie najnowszy oficjalny firmware ASUS zainstalowane fabrycznie . Próbowałem oddanie router z powrotem do ustawień fabrycznych poprzez naciśnięcie i przytrzymanie przycisku reset z tyłu , ale nie wydaje się , aby pomóc . Próbuję miga firmware z jednej i DLED ze strony Asus i przywróceniu ustawień fabrycznych ponownie.
Reply
#4

Można zapoznać się z wątków tutaj Asus AC5300 , AC88U i AC3200 . Wygląda na to ostatnie firmware dla routera Asus dostał jakiś problem. Od firmware również najnowszy , może być ze względu na firmware. Spróbuj sprawdzić, czy można obniżyć do starszego oprogramowania i testowania. Pamiętaj, aby korzystać z połączenia przewodowego flash firmware. Gdy to zrobisz , zrobić resetu do ustawień fabrycznych i monitorować ponownie.
Reply
#5

Niestety, lista zmian w najnowszym firmware ji tao powiedzieć, że nie jest kompatybilny ze starszym oprogramowaniem . Nie próbowałem jeszcze, ale ja nie spróbować z Merlina najnowszej stabilnej wrt , ale rzucają mi błąd mówiąc jego złą wersję .
Reply
#6

Zastanów się, czy chcesz korzystać ze starszej firmware w tym przypadku trzeba użyć narzędzia ratunkowego w celu przywrócenia starszym oprogramowaniem . To wspomniano w niektórych nici .
Reply
#7

Izumanyan napisał: Niestety, lista zmian w najnowszym firmware ji tao powiedzieć, że nie jest kompatybilny ze starszym oprogramowaniem. Nie próbowałem jeszcze, ale ja nie spróbować z Merlina najnowszej stabilnej wrt, ale rzucają mi błąd mówiąc jego złą wersję. Pobierz narzędzie ASUS http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/wir...r...~HEAD=dobj ratunkowego oraz wersję starszym oprogramowaniem Wyłącz router z przycisku zasilania Przytrzymaj czerwony przycisk zerowania (z piórem) Włącz router trzymając przycisk reset (20 sek) trzymaj aż zobaczysz dioda zasilania miga, po czym zwolnij przycisk reset i jeśli dioda nadal miga, to znaczy, że router jest w trybie ratunkowym Tak więc, należy podłączyć kabel LAN do routera, a drugi koniec do komputera ustaw adres IP komputera na 192.168.1.10, a reszta jest domyślna (255.255.255.0) Otwórz narzędzie ASUS i przesłać FW Poczekaj na zakończenie procesu i będzie restart routera Zaloguj się do internetowego interfejsu użytkownika, a fabryka zresetować i zrobić restart (ciągnąc za przewód)
Reply
#8

localITguy napisał: Pobierz narzędzie ASUS http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/wir...r...~HEAD=dobj ratunkowego oraz wersję starszym oprogramowaniem Wyłącz router z przycisku zasilania Przytrzymaj czerwony przycisk zerowania (z piórem ) Włącz router trzymając przycisk reset (20 sek ) trzymaj aż zobaczysz dioda zasilania miga, po czym zwolnij przycisk reset i jeśli dioda nadal miga , to znaczy, że router jest w trybie ratunkowym Tak więc , należy podłączyć kabel LAN do routera , a drugi koniec do komputera ustaw adres IP komputera na 192.168.1.10 , a reszta jest domyślna ( 255.255.255.0 ) Otwórz narzędzie ASUS i przesłać FW Poczekaj na zakończenie procesu i będzie restart routera Zaloguj się do internetowego interfejsu użytkownika , a fabryka zresetować i zrobić restart (ciągnąc za przewód ) Myślę, że to tylko jednorazowy problem dla ostatniego firmware Asusa ... większość firm zawsze sprzedają produkty zanim firmware jest stabilny ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)