Starhub 1 Gbps vs drugiej Telco
#1

Im obecnie za pomocą Starhub i umowa wkrótce wygaśnie . nie bardzo dało mi wiele problemów , ale myślenie xploring inne Telco ... im przy d -link - 890l teraz chociaż bardzo dobre połączenie , chcę uaktualnić do 1 Gbps ...   wszelkie sugestie / doświadczenia podzielić ? powinien udać się na włókno ?
Reply
#2

M1 obecnie offerseeking najtańszy abonament w tej chwili, gdy SingTel to ceny w 50 $ miesięcznie .. Który kiedykolwiek ISP masz subskrypcji wyjątkiem Starhub , będzie prawdopodobnie daje kilku miesiącach czas aktywacji. Należy pamiętać o tym ..
Reply
#3

renfred89 napisał: M1 obecnie offerseeking najtańszy abonament w tej chwili, gdy SingTel to ceny w 50 $ miesięcznie .. Który kiedykolwiek ISP masz subskrypcji wyjątkiem Starhub , będzie prawdopodobnie daje kilku miesiącach czas aktywacji. Należy pamiętać o tym .. ya I M1 wielki billboard na Jurong East ... dlatego im myślenie ... ale potem znowu kilka miesięcy czasu aktywacji ... jin sian ... Co jeden u użyciu ?
Reply
#4

AshSim napisał: ya I M1 wielki billboard na Jurong East ... dlatego im myślenie ... ale potem znowu kilka miesięcy czasu aktywacji ... jin sian ... Co jeden u użyciu ? Nie, to potrwać około 14 dni activate.the usługi.
Reply
#5

Mam ten sam problem z Starhub .
Reply
#6

Właśnie zakończone Starhub i przełącznik Singtel Po zakończeniu kontraktu. Moja StarHub zajęło sporo czasu, aby uaktywnić. Dla Singtel , to jest około raz na tydzień mojego drugiego portu. Prędkość Starhub naprawdę jialat na moim miejscu. Jakiś czas podczas weekendu i nocy , nie mogłam rozróżnić , czy używałem szerokopasmowego lub dial-up .
Reply
#7

AshSim napisał: Im obecnie za pomocą Starhub i umowa wkrótce wygaśnie . nie bardzo dało mi wiele problemów , ale myślenie xploring inne Telco ... im przy d -link - 890l teraz chociaż bardzo dobre połączenie , chcę uaktualnić do 1 Gbps ... wszelkie sugestie / doświadczenia podzielić ? powinien udać się na włókno ? niedawno przełączane z Starhub 100Mbps ( 2 lata temu de planu) do 1Gbps Singtel . doświadczyć tej pory tak dobrze .
Reply
#8

swgj86 napisał: niedawno przełączane z Starhub 100Mbps ( 2 lata temu de planu) do 1Gbps Singtel . doświadczyć tej pory tak dobrze . SingTel najbardziej ex prawda?
Reply
#9

Używam Singtel 1 Gbps włókno bez mio , do tej pory tak dobry dla mnie. Każdy użytkownik StarHub . Czuję plan homehub dość warto. http://www.starhub.com/personal/hubbing/homehub-go.html
Reply
#10

AshSim napisał: SingTel najbardziej ex prawda? w porównaniu do m1 $ 39 / miesiąc , tak, cenowo wyższa. 1Gbps Starhub na 49,90 vs 1Gbps Singtel na 50. dla mnie samego samego la, chyba że u calculative 10 centów .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)