560ti GTX
#1

ktoś z Twoich kart górę ciężarówki jeszcze ? Kopalnia wczoraj nagle nie ma wyświetlacza i com prostu wznowiona
Reply
#2

deepblue_82 napisał: ktoś z Twoich kart górę ciężarówki jeszcze ? Kopalnia wczoraj nagle nie ma wyświetlacza i com prostu wznowiona Kopalnia umarł jak 2 miesiące Odtwarzanie czerwony alarm 1 (tak ten bardzo stara gra ) > . > zastąpiony r9 290 teraz
Reply
#3

Ile u płacić za ur R290 ?
Reply
#4

Mój Asus GTX 560Ti jest jeszcze silny .
Reply
#5

Koenig168 napisał: Mój Asus GTX 560Ti jest jeszcze silny . Jak długo już ?
Reply
#6

Kopalnia jest już martwy przez 2 miesiące czuje się tak smutne ... nawet nie upiec go na piecu nadal nie działał to jakby moje serce zdzierać ze mnie .... Już kupiłem tak wiele gry i nie mogę grać w oczekiwaniu na lepszą ofertą puścić nim ....
Reply
#7

Miałem podobny kartkę erm..now 58 miesięcy.
Reply
#8

deepblue_82 napisał: ktoś z Twoich kart górę ciężarówki jeszcze ? Kopalnia wczoraj nagle nie ma wyświetlacza i com prostu wznowiona Kopalnia będzie silna. Palit właściciel tutaj gtx560 . Btw u można po prostu przejść na GTX580 3GB wersji dla ARD 100 dolarów ..
Reply
#9

NobunagaOda napisał: Jak długo już ? Trzy do czterech lat. Używany przez około rok przed uaktualnieniem do 660Ti . Przeniesiony do innego komputera , który został lekko używane . Spodziewam się, że 560Ti będzie prawdopodobnie trwać kilka lat więcej z wykorzystaniem światła.
Reply
#10

100 ?? !! Gdzie?? gld998 napisał: Kopalnia będzie silna. Palit właściciel tutaj gtx560 . Btw u można po prostu przejść na GTX580 3GB wersji dla ARD 100 dolarów ..
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)