klawiatura / mysz nie działa !!!
#1

Cześć wszystkim,   Klawiatura USB / Mysz pracuje w BIOSie ... ale po systemie Windows 7 ładunków , jestem całkowicie w stanie go używać. Widzę zegara systemowego w prawym dolnym rogu strony ruchu, a jeśli włożeniu płyty DVD , widzę ekran powitalny , ale poza tym , nie ma prawie nic nie mogę zrobić .   To wydaje się być kwestią USB . To działa w BIOS , ale nie w systemie Windows. Podłączenie thumbdrives zarejestrować się absolutnie nic .   Jedna ostatnia szansa, muszę to dostać PS / 2 klawiatury i spróbować szczęścia .   Każdy pomysł co to jest? Nie miał nic niedawno zainstalowany. Może to być jakiś wirus? Jeśli tak , to jest naprawdę jeden złośliwy wirus ...   Dziękuje wszystkim.
Reply
#2

Ach ... przywrócić stosowany system i wszystko jest dobrze teraz . Ale co mogło być problem, który powodował moje USBs niepowodzenie tylko w systemie Windows?
Reply
#3

dobrze jest to trudno powiedzieć , ale jeśli program Przywracanie systemu nie naprawiać go , najprawdopodobniej u niedawno zainstalowane fałszywe aplikacje, które powoduje to lub może jej płyta główna zawodzi wkrótce.
Reply
#4

Zdobądź płytę Windows PE rozruchowego (Google dla niego ) lub bootowalną płytę CD Linux. Jest to płyta CD , która pozwala na uruchomienie systemu Windows XP lub Linux z płyty CD -ROM i nie nadpisać HDD. jeśli są w stanie wykorzystać wszystkich urządzeń wejściowych , gdy uruchomiony w środowisku Windows PE to masz dwie opcje. 1 ) kopię zapasową wszystkich plików w trybie Windows PE do thumdrive zewnętrznego lub HDD.then naprawy zamach na głównym dysku .2 ) kupić nowy dysk twardy , zainstalować Win 7 na nim. Następnie powoli odzyskać stare pliki ze starego dysku.
Reply
#5

Hi Qwertzy , Przepraszamy za opóźnienie w odpowiedzi bardzo . Mam nadzieję, że do tego czasu trzeba było rozwiązać problem. Ale jeśli to nie nastąpi, to chciałbym zaproponować ponownej instalacji systemu Windows. Szukałem problemu i znalazłem jedno forum, na którym dana osoba została stoi podobny problem i rozwiązać swój problem , wykonując reinstalację Windows. Teraz jego USBs pracują w systemie Windows. Myślę, że można również spróbować tego procesu w celu przezwyciężenia problemu . Powodzenia!!!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)