pilnie doradzić na części zamienne
#1

Witam , mój pulpit miał ' pak ' yestarday dźwięku i Trip moc całym moim domu. nie mógł się włączyć po tym.   Myślę, że PSU / płyty głównej już sprawy. Komputer nie moja opinia, a więc potrzebują rad na części do wymiany. schodząc sim ling kw dziś .   Poniżej są moje specyfikacje . i dzięki z góry .   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

Kolekcjonerska napisał: Witam , mój pulpit miał ' pak ' yestarday dźwięku i Trip moc całym moim domu. nie mógł się włączyć po tym. Myślę, że PSU / płyty głównej już sprawy. Komputer nie moja opinia, a więc potrzebują rad na części do wymiany. schodząc sim ling kw dziś . Poniżej są moje specyfikacje . i dzięki z góry . Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Cześć, Wydaje się, że zasilacz spowodował zwarcie w swoim domu. Sprawdź, kiedy nie został zakupiony te części . Jeśli jej mniej niż 3/5 yrs , są szanse, zasilacz jeszcze gwarancję. Ale polecam Ci zmienić zasilacz do innych marek, takich jak Superflower lub Corsair . Seasonic ostatnio ma złą reputację ich QC. Miejmy nadzieję, teraz jest tylko twój zasilacz, który nie powiodło się , a nie całego systemu.
Reply
#3

den wystarczy wymienić zasilacz i zobaczyć , ponieważ nie jesteśmy pewni, co jeszcze może być problemy , inaczej u można sprawdzić w PCThemes mogą obniżyć swój system i niech sprawdzić, które części jest dmg i należy go wymienić.
Reply
#4

Jeśli jego zasilacza , co jest dobrym zamiennikiem dostać ? Chcę zapytać o pierwsze wszelki wypadek tam kana posiekać z pewnym PSU , że nie muszę .
Reply
#5

najpierw wymienić zasilacz . Uzyskaj superflower leadex .
Reply
#6

porządku zauważyć . Widziałem paragon , okazało się, że data zakupu jest lut 2015 , czy zasilacz jest naprawdę błąd , najprawdopodobniej jest jeszcze na gwarancji. nie wiem, kiedy Seasonic reputacji stał śmierdzący, SHLD i trzymać się tej samej marki lub po prostu zmienić superflower ?
Reply
#7

Kolekcjonerska napisał: porządku zauważyć . Widziałem paragon , okazało się, że data zakupu jest lut 2015 , czy zasilacz jest naprawdę błąd , najprawdopodobniej jest jeszcze na gwarancji. nie wiem, kiedy Seasonic reputacji stał śmierdzący, SHLD i trzymać się tej samej marki lub po prostu zmienić superflower ? Jeśli można zmienić la ...
Reply
#8

Dzięki wszystkim za komentarze . schodząc w godzinę
Reply
#9

Kolekcjonerska napisał: porządku zauważyć . Widziałem paragon , okazało się, że data zakupu jest lut 2015 , czy zasilacz jest naprawdę błąd , najprawdopodobniej jest jeszcze na gwarancji. nie wiem, kiedy Seasonic reputacji stał śmierdzący, SHLD i trzymać się tej samej marki lub po prostu zmienić superflower ? Jeśli jej jeszcze na gwarancji , przejdź się go zastąpić , a następnie sprzedać w Internecie ; do finansowania dla nowego zasilacza. Można uzyskać Corsair lub Superflower .
Reply
#10

voltech napisał: Jeśli jej jeszcze na gwarancji , przejdź się go zastąpić , a następnie sprzedać w Internecie ; do finansowania dla nowego zasilacza. Można uzyskać Corsair lub Superflower . Należy pamiętać, niektóre modele Corsair PSU OEM jest również dokonane przez Seasonic . Może chcesz zrobić więcej badań na ten temat.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)