Realtek ALC662 6 - kanałowy dźwięk HD
#1

Cześć chłopaki,   aktualnie wykorzystuje tę płytę dla HTPC     http://www.biostar.com.tw/app/en/mb/...#specification   Zauważyłem wsparciu chipset Realtek 5.1 kanałowy dźwięk High Definition Audio Codec Ale w jaki sposób skorzystać z tego? tylnym panelu I / O ma tylko zieloną wejście 3,5 mm (line out) Niebieski ( LINE IN ) Różowy (MIC) . co tylko pozwala mi wystarczyć stereo.   każdy może oświecić ?
Reply
#2

Strona 3 z podręcznika mówi wszystko.
Reply
#3

Jego faktycznie 2,1 do 5,1 , ale rozstali się , a nawet te podzielone do 7,1 , gdzie obsługiwane.
Reply
#4

Oh Myślałem o użyciu mój wzmacniacz Denon 5,1 . Podobno jest Analog 5.1
Reply
#5

Jeśli to jest twój plan , można uzyskać najtańszy dźwiękową z SPDIF do podłączenia do wzmacniacza , jeśli ma SPDIF . Inną opcją jest optyczne Toslink .
Reply
#6

twist_shout napisał: Oh Myślałem o użyciu mój wzmacniacz Denon 5,1 . Podobno jest Analog 5.1 Jeśli chcesz połączyć się z AVR , to nie będą mieć port zielony, pomarańczowy i czarny port / 5,1 . Jeśli istnieje wyjście optyczne , wystarczy podłączyć go do AVR.
Reply
#7

Czy nikt czytać Strona 3 z instrukcją oprócz poście # 2?
Reply
#8

Nie. Korzystanie z telefonu w tym czasie i zbyt dużo pracy, aby pobrać podręcznik i otwarty z pdf Plus nie na wifi. W każdym razie , TS zamierza wykorzystać odbiornik AV do podłączenia do komputera. Dolna połowa strony 5 z instrukcji płyty głównej. Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Robi wyglądać ma SPDIF lub Toslink . W zależności od głośników , można po prostu pójść na naprawdę tanie Audigy kart PCI , który je lub co uchodzi za minimalną karty dźwiękowej dla HTPC teraz . Korzystanie SPDIF Korzystanie z zasilacza
Reply
#9

jeśli używasz GPU z portem HDMI , są szanse, że można wykorzystać port HDMI do przesyłania dźwięku (5.1, etc ) do swoich AVR , ponieważ prawdopodobnie będzie podłączenie kabla HDMI z HTPC do AVR tak.
Reply
#10

twist_shout napisał: Oh Myślałem o użyciu mój wzmacniacz Denon 5,1 . Podobno jest Analog 5.1 jeśli tylko analogowy następnie #GG , trzeba mieć kartę dźwiękową z analogowym 5.1 , czy Twój HTPC stanie rozwinąć gniazda ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)