Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

Hi guys Potrzebuję pomocy proszę.   Korzystanie z routera Asus N56U wszystkie moje urządzenia , laptop , telefon może połączyć się z siecią przez WiFi .   2 komputery stacjonarne bezpośredniego łączenia z przewodami na WAN lub LAN plugin nagle nie może .   Na MyRepublic włókna Static IP i facet przyszedł kilka dni temu do uaktualnienia do 1GB i wymieniane modem (nie jestem pewien nazwy, ale to nic, że rzeczą mój router jest podłączony do ) .   Każda pomoc proszę? Dzięki.
Reply
#2

VII napisał: Hi guys Potrzebuję pomocy proszę. Korzystanie z routera Asus N56U wszystkie moje urządzenia , laptop , telefon może połączyć się z siecią przez WiFi . 2 komputery stacjonarne bezpośredniego łączenia z przewodami na WAN lub LAN plugin nagle nie może . Na MyRepublic włókna Static IP i facet przyszedł kilka dni temu do uaktualnienia do 1GB i wymieniane modem (nie jestem pewien nazwy, ale to nic, że rzeczą mój router jest podłączony do ) . Każda pomoc proszę? Dzięki. Moc Off..wait 10 sek .. zasilanie? Najpierw ONT .. Następnie router ?
Reply
#3

Dzięki. Próbowałem moc zarówno router, ONT , a także odłączyć kable. Ten sam wynik . Także na głównym komputerze, który użyłem do konfiguracji routera na pierwszym miejscu nawet nie mogę połączyć się z 192.168.1.1 więcej. Dzięki
Reply
#4

https://www.google.com.sg/?gfe_rd=cr...+but+not+wired Sprawdź to
Reply
#5

I wydaje się, że mają tego problemu , jak również w ostatnich dniach ... zwykle bawi się z nim rozwiąże , ale tym razem po prostu przyzwyczajenie połączyć się ponownie. Im przy asus N56U jak również i im przy homeplugs dla bezpośredniego połączenia .. Moja bezprzewodowy telefon wydaje się działać od czasu do czasu, ale nie jest stabilny ...
Reply
#6

1. Sprawdź , czy kable działają bez zarzutu . 2. Sprawdź, czy skonfigurować port LAN w komputerze prawidłowo . Zdarza się, że port LAN może być skonfigurowany do statycznego adresu IP, który jest w innym segmencie sieci LAN z routera np Router jest 192.168.1.xxx , gdy komputer jest włączony 192.168.2.xxx . Najlepszy jest skonfigurowanie portu LAN , aby uzyskać adres IP z serwera DHCP. Wejdź do sieci, wybierz właściwości LAN i TCP / IP, aby ustawić to . 3. Sprawdź, czy sterowniki sieciowe działają / up- to-date. 4. Upewnij się, że ustawienia BIOS są poprawne.
Reply
#7

Porty na routerze / szt urobku , PC wydania kierowcy, lub po prostu błąd kablowej
Reply
#8

Ograniczenie lub brak łączności po podłączeniu ???
Reply
#9

Dzięki za odpowiedzi . 2 szt podłączyć do LAN zarówno bez połączeń w ogóle. Nie można nawet podłączyć do 192.168.1.1 . Bezprzewodowy działa dobrze. Teraz przy użyciu starego routera Dlink wszystkich połączeń OK. Więc co oznacza, że część sieci LAN routera nie powiodło się. Czas na nowy router . @Dr_ARCHer Dzięki za szczegółowe instrukcje. Przypadkowo MyRepublic facet przyszedł w zeszłym tygodniu do wymiany ONT powodu modernizacji 1GB . To rzeczywiście był skonfigurowany do używania statycznego adresu IP na panelu sterowania routera . Ale powiedziano mi , aby zmienić go bo to teraz obsługiwane na MyRepublic boku lub czegoś. Ale to działa dobrze przez kilka dni po zmianie do automatycznego uzyskiwania adresu IP. Na moim komputerze to wszystko jest ustawione na automatyczne uzyskiwanie adresu IP. Jednak teraz nie mogę otworzyć 192.168.1.1 wprowadzać żadnych zmian . Dziękuję bardzo za poświęcony czas.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)