Klinika Hardware
#1

Ktoś wie gdzie można kupić go na miejscu i SRP ? A może ktoś ma jakiś podobny przypadek polecić? Naprawdę kocham wygląd tej sprawie.
Reply
#2

Pandora ATX lub mATX mniejsze Pandora ?? Lokalnie, nie będzie widać żadnych nowych przypadków Pandora , ponieważ sędzia nie będą prowadzone już BitFenix przypadki. Można rozważyć zakup z Malezji. Można również wysyłać z Amazon , ale wysyłka będzie wypalić dziurę w kieszeni. PS : Bardzo szczęśliwy widząc wentylator Fellow BitFenix Pandora
Reply
#3

lubię The Prodigy BitFenix
Reply
#4

FlushX napisał: Pandora ATX lub mATX mniejsze Pandora ?? Lokalnie, nie będzie widać żadnych nowych przypadków Pandora , ponieważ sędzia nie będą prowadzone już BitFenix przypadki. Można rozważyć zakup z Malezji. Można również wysyłać z Amazon , ale wysyłka będzie wypalić dziurę w kieszeni. PS : Bardzo szczęśliwy widząc wentylator Fellow BitFenix Pandora Aktualny rig jest mATX i nie widzę siebie zamiar zbudować ATX haha . Tak Sprawdziłem Amazon 85usd wysyłkę. Czy u wie gdzie mogę kupić w Malezji ?
Reply
#5

jonathanljk napisał: Aktualny rig jest mATX i nie widzę siebie zamiar zbudować ATX haha . Tak Sprawdziłem Amazon 85usd wysyłkę. Czy u wie gdzie mogę kupić w Malezji ? Kupiony sprawę z Lazada MY i wysłane na adres przyjaciela w JB. Właśnie sprawdziłem , że jest RM549 . A może chcesz przejąć kopalnię
Reply
#6

I rem widząc lokalną dystrybucję przyniesie tej marki w soooooon ...
Reply
#7

jedi5diah napisał: I rem widząc lokalną dystrybucję przyniesie tej marki w soooooon ... Łał. Która dystrybucja lokalna ?
Reply
#8

jedi5diah napisał: I rem widząc lokalną dystrybucję przyniesie tej marki w soooooon ... Która dystrybucja lokalna ? Phanteks i BitFenix są dwie zupełnie różne marki , tak przy okazji . BitFenix osłonki zostały kurczą się w stanie lokalnie na przestrzeni lat, i został usunięty z półek w ubiegłym roku .
Reply
#9

myślę Tech dynamiczne zatrzymanie przynosząc więcej ... enenyi napisał: Która dystrybucja lokalna ? Phanteks i BitFenix są dwie zupełnie różne marki , tak przy okazji . BitFenix osłonki zostały kurczą się w stanie lokalnie na przestrzeni lat, i został usunięty z półek w ubiegłym roku . pomieszane mój zły
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)