Klinika Software
#1

Czy ktoś może mi doradzić na jakie kryteria powinien opierać się na w wyborze oprogramowania księgowego dla małych firm?   Nie mogę powiedzieć, co jest lepsze , bo nie wiem , jak je porównać .   Quickbook MYOB Sage - Peachtree Netsweep
Reply
#2

winszip napisał: Czy ktoś może mi doradzić na jakie kryteria powinien opierać się na w wyborze oprogramowania księgowego dla małych firm? Nie mogę powiedzieć, co jest lepsze , bo nie wiem , jak je porównać . Quickbook MYOB Sage - Peachtree Netsweep Sage Peachtree nie są sprzedawane lokalnie przez Sage i tak ma wsparcie lokalnych . Tanie i dobre, prawdopodobnie jest Sage UBS . Zostało to uzyskane z UBS malezyjskie przedsiębiorstwo . Sprawdź je , ponieważ mają one również wersję MySQL. Twoje zdrowie
Reply
#3

jakie potrzeby chcesz w oprogramowaniu księgowym ? Im zaczynając małą firmę zbyt i uważam MYOB BusinessBasics mi wystarcza atm .
Reply
#4

Jako byłego audytora .... z 4 programów powyżej ... Ja tylko spotkanie MYOB ...
Reply
#5

MESSY7 napisał: jakie potrzeby chcesz w oprogramowaniu księgowym ? Im zaczynając małą firmę zbyt i uważam MYOB BusinessBasics mi wystarcza atm . MYOB ma podstawowe potrzeby , które chcę też. Po prostu zastanawiasz się czy oferować dostosowywania ?
Reply
#6

winszip napisał: Czy ktoś może mi doradzić na jakie kryteria powinien opierać się na w wyborze oprogramowania księgowego dla małych firm? Nie mogę powiedzieć, co jest lepsze , bo nie wiem , jak je porównać . Quickbook MYOB Sage - Peachtree Netsweep masz koszty oprogramowania ? pls liście, jeśli ma ..
Reply
#7

winszip napisał: Czy ktoś może mi doradzić na jakie kryteria powinien opierać się na w wyborze oprogramowania księgowego dla małych firm? Nie mogę powiedzieć, co jest lepsze , bo nie wiem , jak je porównać . Quickbook MYOB Sage - Peachtree Netsweep To będzie dobre, jeśli można powiedzieć więcej informacji o swoim biznesie , jak biz natury i podstawowego przepływu ..
Reply
#8

używa Accpac ciągu ostatnich 3yrs ... został całkiem zadowolony z nim .... łatwość korzystania z programu Crystal Reports i Excel raportów dotyczących sprawozdań finansowych .... vvery konfigurowalny
Reply
#9

cbyen napisał: To będzie dobre, jeśli można powiedzieć więcej informacji o swoim biznesie , jak biz natury i podstawowego przepływu .. I rzeczywiście chcieliby zacząć od wdrożenia go w moim cyklu przychodów. Jak Zamówienia następnie dostarczyć i Bill i płatności rekordu odbierane. Czy naprawdę nie potrzebują zapasów jak to zrobić na zamówienie . Jestem w usłudze drukowania kart = )
Reply
#10

Lepiej wymyślić listę wymagań , zbliżyć się do sprzedawców, usiąść i niech demo do ciebie na podstawie własnych potrzeb. Następnie należy zdecydować, który jest lepszy.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)