YouTube przodu Chrome Hang
#1

Cześć chłopaki nie wiem, czy mogę zadać to pytanie tutaj . Niedawno miał ten problem kiedy oglądam YouTube i szybko do przodu cały chrom powiesić . To obijać 20-30 sekund ( przeglądarka pokazu nie reaguje ), a następnie trzeba odświeżyć i kontynuować. Wszelkie doradzić co należy rozwiązać ?
Reply
#2

Ja również zmierzyć dość podobny problem , podczas otwierania zbyt wielu kart i program. Wierzę, że kopalnia jest niewystarczająca RAM , jak mam tylko 4 GB. Co znajduje się w pamięci RAM ?
Reply
#3

Czy jest podobna do tej , gdzie chrom wisi na 10 ~ sekund a wideo nagle zmienia kolor na zielony ? https://www.youtube.com/watch?v=1hc8-ZTjvaw Spróbuj wyłączyć akcelerację sprzętową lub po prostu wyłączyć sprzętową akcelerację dekodowania filmów w chrome : // flags .
Reply
#4

haha , zazwyczaj używam Firefox, ale ze względu na to forum , gdzie wiele osób o emisji wymienionych przeglądarek więc postanowiłem podjąć głębsze spojrzenie. zrealizowane mój zwykły firefox 32bit faktycznie objęciem 3 razy RAM w porównaniu z chromem 64bit więc postanowiłem zmienić na chromie i wypróbować . Zgadnij, co grałem klip YouTube i zawiesza się co jakiś czas , pomimo strumieniowe biały pasek ciągle w ruchu. Otwarty sam klip w firefox , gładka. Potem idę pobrać Chrome 32bit nie powiesić ... gładka , jak również. Więc idź spróbować chrom w 32bit . Edit : Ok, po jakimś czasie ta pokazuje również chromowane 32bit zielony ekran w youtube haha..i powinien wrócić do Firefoksa.
Reply
#5

Hmmm Próbowałem wyłączyć akcelerację sprzętową , ale problem nadal utrzymują się jednak.
Reply
#6

Lubię używać slimjet . przyspieszenie sprzętowe wideo domyślnie wyłączona . wszystkie popularne rozszerzenia zbudowany w jak youtube download, AdBlock , gesty myszy itp
Reply
#7

Spróbuj wyłączyć Pepperflash w wtyczce Chrome https://www.enounce.com/chrome-disable-pepperflash
Reply
#8

Że jego problem przyspieszania sprzętowego . Jeśli nie, to sprawdź ur wykorzystanie pamięci RAM, gdy zawiesza się rzeczą Jeśli wszystko zawiedzie spróbuj ponownie zainstalować Flash Player Wysyłane z OnePlus A0001 korzystających GAGT
Reply
#9

Zawsze można sformatować . Jeśli nadal nie możesz spróbować bez karty graficznej
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)