Bez dostępu do internetu przy przejściu do nowego routera Singtel
#1

Jestem na Singtel szerokopasmowych teraz używając Aztech FG7003GRV ( AC ) . Chcesz użyć Netgear R8000 zamiast . Jednak nie ma dostępu do internetu , czy po prostu podłącz kabel Ethernet z Aztech do kabla Netgear . Wsparcie Singtel nie pomaga w ogóle , kiedy przywołać .   Każda pomoc , w jaki sposób skonfigurować router Netgear jest doceniana.
Reply
#2

Czy zamiana RG z routerem Netgear ? Jeśli tak to nie będzie działać z powodu VLAN tagging . Istnieje już wiele wątków na ten temat.
Reply
#3

Chcesz wymienić AZTECH z Netgear . Jeśli nie można tego zrobić , wówczas wsparcie techniczne Singnet prowadził mnie w kółko .
Reply
#4

Korekta , ponieważ R8000 Wsparcie VLAN tagging , to możliwe jest zastąpienie istniejącej RG , ale straci na usługi głosowe. Patrz Netgear przewodnika tutaj lub Youtube kierować tutaj , aby uzyskać więcej informacji . Powodzenia.
Reply
#5

Dzięki za informację.
Reply
#6

Głos połączyć ONT . możliwe jest jeszcze głos ale musi być przez ONT . Nie routera ..
Reply
#7

serverxeon napisał: Głos połączyć ONT . możliwe jest jeszcze głos ale musi być przez ONT . Nie routera .. Jak przełączać się między ONT i RG ? Kto SingTel możemy zadzwonić, aby zmienić tę iz powrotem ? Dzięki.
Reply
#8

1688 jest liczbą . Jeśli zdecydujesz się zmienić NETGEAR , wierzę, że nie można wcisnąć głosu RG .
Reply
#9

Nie miałem żadnych problemów z obsługą SingTel telefonu choć czasami to zajmuje trochę czasu dla osoby , aby podnieść
Reply
#10

albertlee napisał: Korekta , ponieważ R8000 Wsparcie VLAN tagging , to możliwe jest zastąpienie istniejącej RG , ale straci na usługi głosowe. Patrz Netgear przewodnika tutaj lub Youtube kierować tutaj , aby uzyskać więcej informacji . Powodzenia. Zaktualizowany firmware , ale nie ma VLAN / IPTV pod Konf. Dowolny pomysł ?? Dzięki.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)