Klinika Hardware
#1

Moja patowa i przykręcić do SSD M.2 został zbyt mocno przykręcony razem w fabryce , że nie byłem w stanie je odkręcić . I nie szukaj ale widocznie asus ma zastrzeżonych impasu i śrubę , naprawdę czuje się źle uzyskiwanie przykręcone po zakupie takiego drogiego planszę.   Zdałem sobie sprawę, ja też mam kartę M.2 hiper z mojego ASUS X99 deluxe płyty głównej i ma ten sam problem, śruba jest zbyt mocno przykręcone do patowa , że jestem wkręcony
Reply
#2

Użyj większego śrubokręta . Coś z długim wałem i większej przyczepności. potrzebna jest im bardzo pewny trochę siły , aby włączyć go do ruchu wskazówek zegara .
Reply
#3

royfrosty napisał: Użyj większego śrubokręta . Coś z długim wałem i większej przyczepności. potrzebna jest im bardzo pewny trochę siły , aby włączyć go do ruchu wskazówek zegara . Ok, użyłem elektryczny śrubokręt i gwinty zostały pozbawione Co całkowitą awarię
Reply
#4

Pauley McCoy napisał: Ok, użyłem elektryczny śrubokręt i gwinty zostały pozbawione Co całkowitą awarię Doprowadzić części i dowód zakupu do punktu serwisowego ASUS i poprosić o wymianę.
Reply
#5

Pauley McCoy napisał: Ok, użyłem elektryczny śrubokręt i gwinty zostały pozbawione Co całkowitą awarię Omg dlaczego u używać elektrycznego śrubokręta . Czy masz te bardzo grube gumki ? Ci, żółty , ale super gruba do skrzynek ? Ci, gumka z pomocą ręcznego sterownika długa śruba może usunąć zaokrąglone śruby.
Reply
#6

Pauley McCoy napisał: Ok, użyłem elektryczny śrubokręt i gwinty zostały pozbawione Co całkowitą awarię błąd użytkownika . NIGDY nie używaj wkrętarki , chyba youre dobrze z wysokim ryzykiem stripping śrubę Wysłane z Samsung SM- N920I użyciu GAGT
Reply
#7

shadow84 napisał: Doprowadzić części i dowód zakupu do punktu serwisowego ASUS i poprosić o wymianę. Czy muszę wnieść całą płytę też? Muszę tylko śrubę i impasu i mobo działa na moim komputerze
Reply
#8

Pauley McCoy napisał: Czy muszę wnieść całą płytę też? Muszę tylko śrubę i impasu i mobo działa na moim komputerze Wystarczy przynieść że część ba . Czy to się razem z płytą ? Nie jestem pewien o tym jednak.
Reply
#9

shadow84 napisał: Wystarczy przynieść że część ba . Czy to się razem z płytą ? Nie jestem pewien o tym jednak. Mogę odkręcić impasu + Śruba z mojego mobo łatwo mobo , jeśli mają przynieść także naprawdę cholernie jialat , trzeba rozebrać wszystko , mam jego numer seryjny i pokwitowanie.
Reply
#10

Pauley McCoy napisał: Mogę odkręcić impasu + Śruba z mojego mobo łatwo mobo , jeśli mają przynieść także naprawdę cholernie jialat , trzeba rozebrać wszystko , mam jego numer seryjny i pokwitowanie. Wystarczy przynieść adapter do asus na Kallang i zobaczyć, jak to zrobić.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)