Jak zresetować hasło do Weblogic 11gR1 ?
#1

Czy ktoś wie, jak zresetować hasło weblogic 11gR1 ? I zostały sprawdzenie sieci i wydaje się, że nie wiele informacji o zresetowanie hasła .    Dzięki.
Reply
#2

Niektóre jeden napisał: Czy ktoś wie, jak zresetować hasło weblogic 11gR1 ? I zostały sprawdzenie sieci i wydaje się, że nie wiele informacji o zresetowanie hasła . Dzięki. Sprawdzić boot.properties w konkretnego katalogu instancji , wprowadź nowe hasło w polu hasła w postaci zwykłego tekstu . Po ponownym uruchomieniu , hasło zostanie zaszyfrowane przy użyciu AES256 .
Reply
#3

Właśnie to zrobił , ale mówi WebLogic użytkownika zabroniony. Są to kroki, które zrobiłem 1. Otwórz plik D : \ BEA \ projekty_użytkownika \ domena \ apps \ Serwery \ AdminServer \ Security \ boot.properties 2. Poniżej znajduje wykazano username = { AES } < tutaj coś > password = { AES } < tutaj coś > 3. I usunąć { AES } < tutaj coś > i umieścić w username = { AES } < tutaj coś > password = hasło 4. Rozpoczyna WebLogic instancji Czy zrobiłem coś złego ? Dzięki.
Reply
#4

Niektóre jeden napisał: Właśnie to zrobił , ale mówi WebLogic użytkownika zabroniony. Są to kroki, które zrobiłem 1. Otwórz plik D : \ BEA \ projekty_użytkownika \ domena \ apps \ Serwery \ AdminServer \ Security \ boot.properties 2. Poniżej znajduje wykazano username = { AES } < tutaj coś > password = { AES } < tutaj coś > 3. I usunąć { AES } < tutaj coś > i umieścić w username = { AES } < tutaj coś > password = hasło 4. Rozpoczyna WebLogic instancji Czy zrobiłem coś złego ? Dzięki. zmienić boot.properties do następujących , uruchom instancję i spróbuj ponownie z poniższych poświadczeń. username = Admin password = abcd1234
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)