Zewnętrzny dysk twardy z szyfrowaniem sprzętowym ?
#1

Witam, obok WD serii paszportu jest coś innego zewnętrznego dysku twardego , który ma szyfrowanie sprzętowe ? Czy istnieje podobny dysk twardy z Buffalo ?   A skąd wziąć zewnętrznego dysku twardego w dzisiejszych czasach ? Amazonka? To pokazuje? Albo po prostu chwycić z SLS ?   Dzięki!
Reply
#2

Nie przejmuj się z WD tzw szyfrowaniem sprzętowym , jeśli chcesz szyfrować dane zapisane w locie , Win10 wyposażony jest w bezpłatny BitLocker .
Reply
#3

Sambuca78 napisał: Witam, obok WD serii paszportu jest coś innego zewnętrznego dysku twardego , który ma szyfrowanie sprzętowe ? Czy istnieje podobny dysk twardy z Buffalo ? A skąd wziąć zewnętrznego dysku twardego w dzisiejszych czasach ? Amazonka? To pokazuje? Albo po prostu chwycić z SLS ? Dzięki! SLS . Zazwyczaj pokazują również , że nie tanio
Reply
#4

Ten zabezpieczyć wystarczającą bro ? http://shop.lenovo.com/us/en/itemdet...9BF8A5F4FAE077
Reply
#5

Myślę, że Samsung lub zewnętrzny dysk twardy Toshiba got to oprogramowanie szyfrujące dane zainstalowane po wyjęciu z pudełka .
Reply
#6

epos napisał: Nie przejmuj się z WD tzw szyfrowaniem sprzętowym , jeśli chcesz szyfrować dane zapisane w locie , Win10 wyposażony jest w bezpłatny BitLocker . Dlaczego WD Hardware Encryption nie jest dobre ? BitLocker dostępny tylko dla Windows 8 i 10 , jeśli dobrze pamiętam . Ja używałem TrueCrypt ale zajmuje sporo czasu, aby uzyskać dostęp do 500GB HDD , trwa nawet dłużej VeraCrypt , dlatego też rozważa wypróbować szyfrowanie sprzętowe dla HDD 1 lub 2 TB.
Reply
#7

batniss napisał: SLS . Zazwyczaj pokazują również , że nie tanio Jak o Amazon , Qoo10 lub Lazada ? Dzięki!
Reply
#8

mosmos napisał: Myślę, że Samsung lub zewnętrzny dysk twardy Toshiba got to oprogramowanie szyfrujące dane zainstalowane po wyjęciu z pudełka . Ja chcę spróbować szyfrowanie sprzętowe ...
Reply
#9

Tego Buffalo MiniStation ™ Extreme jest inny dysk twardy z szyfrowaniem sprzętowym , ale dość drogie ( 1TB @ SGD $ 149) . Ale wiem dobre czy nie Leh.
Reply
#10

http://www.amazon.com/Kanguru-Defend...ywords=kanguru
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)