27 "zalecenie monitora
#1

Można polecić żadnego " monitora 27, może być bez obramowania ( bezramowe ) . Zwykle używać do gier Play, pracy biurowej i filmu .
Reply
#2

1080p lub 1440p ?
Reply
#3

Budżet ? Jakie gry grasz ?
Reply
#4

MMO i gry akcji / RPG jak GTA Pomyśl 1080 wystarczy. Może < 400 Czy 27 na zabicie lub powinien dostać 24 ?
Reply
#5

Kyubi napisał: Można polecić żadnego " monitora 27, może być bez obramowania ( bezramowe ) . Zwykle używać do gier Play, pracy biurowej i filmu . Jeśli chcesz coś, co jest tanie, dobrze wygląda , wykonuje dobrze dla niedzielnych graczy , a nawet podstawowe rzeczy Photoshop, spojrzeć na i2757fh AOC . Mam jeden , a ja mam inny chciał mnie trwało co najmniej 4 lata .
Reply
#6

Monitor Samsung jest krzywa warto ?
Reply
#7

PCI_Slot napisał: Jeśli chcesz coś, co jest tanie, dobrze wygląda , wykonuje dobrze dla niedzielnych graczy , a nawet podstawowe rzeczy Photoshop, spojrzeć na i2757fh AOC . Mam jeden , a ja mam inny chciał mnie trwało co najmniej 4 lata . Ya Widziałem to za dobrze .. Jest w starym modelu prawda?
Reply
#8

Oh btw .. Czy 1080p limitu do gier lub filmów w przyszłości ..? Tylko mówię
Reply
#9

Kyubi napisał: Oh btw .. Czy 1080p limitu do gier lub filmów w przyszłości ..? Tylko mówię 27 ", a 1080 jest już ograniczenie przed zakupem .
Reply
#10

na 27 lepiej iść do 1440
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)