Jak poprawić mój internet speed.only coraz 20Mbps .
#1

Witam wszystkich, mój dom jest w 140 Jalan Bukit Merah zbudowany na rok 1979 , moja subskrypcja włókno jest 500Mbps Singtel za pomocą modemu podane przez SingTel . Obecnie Łączę mój pokój PC za pomocą TP-Link wr700n poprzez trybie repeatera , otrzymuję tylko około 20Mbps , a gdy inni używają , czasami mam nawet mniej niż 10 Mbps , mam sprawdzone z zespołem technicznym Singtel , powiedziano mi, że powinno być coraz w Najmniej 300Mbps . Nie tak dawno temu , kupiłem 1 parę Aztech HL117E ale ja jestem wciąż się źle i przerwał połączenie , zadzwoniłem na infolinię Aztech , powiedziano mi, że to dlatego, że moja jednostka domu i Powerline jest zbyt stary . Mój rodzic nie chce mi zrobić okablowanie sieci domowej . Czy mogę kupić lepszą HomePlug ? lub WiFi Adapter Mini AC600 2,4 GHz 5 GHz Dual Band Wireless USB przenośny , widziałem go na qoo10 , jest tańszy i opinie są dobre. Albo są jakieś inne rady? doceniam to.
Reply
#2

JihJing napisał: Witam wszystkich, mój dom jest w 140 Jalan Bukit Merah zbudowany na rok 1979, moja subskrypcja włókno jest 500Mbps Singtel za pomocą modemu podane przez SingTel. Obecnie Łączę mój pokój PC za pomocą TP-Link wr700n poprzez trybie repeatera, otrzymuję tylko około 20Mbps, a gdy inni używają, czasami mam nawet mniej niż 10 Mbps, mam sprawdzone z zespołem technicznym Singtel, powiedziano mi, że powinno być coraz w Najmniej 300Mbps. Nie tak dawno temu, kupiłem 1 parę Aztech HL117E ale ja jestem wciąż się źle i przerwał połączenie, zadzwoniłem na infolinię Aztech, powiedziano mi, że to dlatego, że moja jednostka domu i Powerline jest zbyt stary. Mój rodzic nie chce mi zrobić okablowanie sieci domowej. Czy mogę kupić lepszą HomePlug? lub WiFi Adapter Mini AC600 2,4 GHz 5 GHz Dual Band Wireless USB przenośny, widziałem go na qoo10, jest tańszy i opinie są dobre. Albo są jakieś inne rady? doceniam to. Nie ma problemu. Skoro chcesz wifi, proszę podzielić plan piętra pokazującą lokalizację ont routerem a komputerem. Jaka jest marka i model komputera?
Reply
#3

Better HomePlug może nie pracować tak jak mówiłeś , dom Powerline jest już dość stary . Jak duży jest Twój dom? Może jeśli jego możliwości , można zainwestować w lepszy router.
Reply
#4

evildoctor napisał: Better HomePlug może nie pracować tak jak mówiłeś , dom Powerline jest już dość stary . Jak duży jest Twój dom? Może jeśli jego możliwości , można zainwestować w lepszy router. może nie być konieczne , aby uzyskać lepszy router jako Singtel już nie używa AZTECH . Wystarczy , aby hałas i poprosić ich , aby zmienić router. Następnie za pomocą telefonu Android aplikację mobilną do analizy sygnału WiFi. Jeżeli sygnał w pomieszczeniu jest dobra po prostu dobry adapter wifi jak USB- AC68 zrobi. Wystarczy znać specyfikacje komputera. Powinny być w stanie uzyskać ~ 200 + jeśli komputer jest średnio jeden .
Reply
#5

JihJing napisał: Witam wszystkich, mój dom jest w 140 Jalan Bukit Merah zbudowany na rok 1979, moja subskrypcja włókno jest 500Mbps Singtel za pomocą modemu podane przez SingTel. Obecnie Łączę mój pokój PC za pomocą TP-Link wr700n poprzez trybie repeatera, otrzymuję tylko około 20Mbps, a gdy inni używają, czasami mam nawet mniej niż 10 Mbps, mam sprawdzone z zespołem technicznym Singtel, powiedziano mi, że powinno być coraz w Najmniej 300Mbps. Nie tak dawno temu, kupiłem 1 parę Aztech HL117E ale ja jestem wciąż się źle i przerwał połączenie, zadzwoniłem na infolinię Aztech, powiedziano mi, że to dlatego, że moja jednostka domu i Powerline jest zbyt stary. Mój rodzic nie chce mi zrobić okablowanie sieci domowej. Czy mogę kupić lepszą HomePlug? lub WiFi Adapter Mini AC600 2,4 GHz 5 GHz Dual Band Wireless USB przenośny, widziałem go na qoo10, jest tańszy i opinie są dobre. Albo są jakieś inne rady? doceniam to. Hi JihJing, Czy odnosi się do połączenia przewodowego lub bezprzewodowego? Jeśli występują problemy z zasięgiem sieci bezprzewodowej, to dlaczego nie rozważyć naszą usługę WiFi Mesh? Możesz dowiedzieć się więcej na temat naszego serwisu WiFi Mesh w poniższym poście: Wskazówki dla uzyskania najlepszego działania Wi-Fi Jeśli masz inne pytania, nie wahaj się napisz do nas po południu. Dzięki.
Reply
#6

Henry Ng napisał: Nie ma problemu. Skoro chcesz wifi , proszę podzielić plan piętra pokazującą lokalizację ont routerem a komputerem. Jaka jest marka i model komputera ? ONT i router jest razem w centrum mojego domu , mój komputer (w moim pokoju) wynosi około 7 metrów od routera wifi i jest wykonane na zamówienie , ja używam MSI H81M E35 evildoctor napisał: Better HomePlug może nie pracować tak jak mówiłeś , dom Powerline jest już dość stary . Jak duży jest Twój dom? Może jeśli jego możliwości , można zainwestować w lepszy router. Jestem rozważa inwestowanie lepszą HomePlug adapter WiFi lub USB od mojego iphone6 ( gdy używam go w moim komputerze ) może odebrać 5G i poruszanie się po 100Mbps . nie chce przejść przez PLC , ale raczej działać jako repeater , tak jak mojego obecnego.
Reply
#7

Henry Ng napisał: może nie być konieczne , aby uzyskać lepszy router jako Singtel już nie używa AZTECH . Wystarczy , aby hałas i poprosić ich , aby zmienić router. Następnie za pomocą telefonu Android aplikację mobilną do analizy sygnału WiFi. Jeżeli sygnał w pomieszczeniu jest dobra po prostu dobry adapter wifi jak USB- AC68 zrobi. Wystarczy znać specyfikacje komputera. Powinny być w stanie uzyskać ~ 200 + jeśli komputer jest średnio jeden . iphone dostał tych aplikacji , które można analizować sygnał? mój komputer jest stosunkowo nowy .
Reply
#8

Singtel napisał: Hi JihJing , Czy odnosi się do połączenia przewodowego lub bezprzewodowego ? Jeśli występują problemy z zasięgiem sieci bezprzewodowej , to dlaczego nie rozważyć naszą usługę WiFi Mesh ? Możesz dowiedzieć się więcej na temat naszego serwisu WiFi Mesh w poniższym poście : Wskazówki dla uzyskania najlepszego działania Wi-Fi Jeśli masz inne pytania, nie wahaj się napisz do nas po południu . Dzięki. jak ja jestem graczem , muszę przewodowego połączenia tak , że gra nie zostanie przerwana .
Reply
#9

JihJing napisał: iphone dostał tych aplikacji , które można analizować sygnał? mój komputer jest stosunkowo nowy . pls spróbować badania na ur własny dla tych aplikacji , jak również i tak po prostu przejść bezpośrednio kabel jeśli u naprawdę chcesz mieć stabilny połączenia . HomePlug pewnością będą bezużyteczne dla u , ale jeśli u nadal chcesz wifi naprawdę zależy od ur środowiska. najlepiej u get wifi usb AC adapter z przedłużaczem i mamy nadzieję, sygnał jest dobry .
Reply
#10

JihJing napisał: jak ja jestem graczem , muszę przewodowego połączenia tak , że gra nie zostanie przerwana . Czy masz problem z wifi lub kablowy ? Czy naprawdę nie rozumiem z długim ustępie.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)