Klinika Hardware
#1

Cześć, chłopaki, ja thot modernizacji moich gier części rig. ale im teraz używać co pójść . Mój budżet to ard 1k ... będę przesłać moje informacje niespełniającego tutaj ...   teraz moje amatorskie granie w konfiguracji z i5-4690k ASUS MAXIMUS VII RANGER Płyta główna Chipset: Intel Z97 MSI GTX 970 4G Gaming (MS- V316 ) 8G RAM
Reply
#2

ProGamer84 napisał: Cześć, chłopaki, ja thot modernizacji moich gier części rig. ale im teraz używać co pójść . Mój budżet to ard 1k ... będę przesłać moje informacje niespełniającego tutaj ... teraz moje amatorskie granie w konfiguracji z i5-4690k ASUS MAXIMUS VII RANGER Płyta główna Chipset: Intel Z97 MSI GTX 970 4G Gaming (MS- V316 ) 8G RAM Budżet 1k ... hmm .. może gwizdać gtx1080 ... iu są ustawione. Jaki rodzaj gier u zagrać? Mogą sprzedawać ur gtx970 do 250 w caraohell
Reply
#3

Up 1080 GTX , sprzedaż 970 i dostać inny kij 8GB RAM i większy dysk SSD może. Wysyłane z Uwego Phone Mark III stosując GAGT
Reply
#4

w zasadzie nic do aktualizacji , chyba aktualnej konfiguracji u poczuć się jak nie jest dobre dla uaktualnienia gry den .
Reply
#5

singupingu napisał: Up 1080 GTX , sprzedaż 970 i dostać inny kij 8GB RAM i większy dysk SSD może. Wysyłane z Uwego Phone Mark III stosując GAGT ^^^ tego
Reply
#6

Nawet nie trzeba uaktualnić . Co najwyżej sprzedać , że 970 i dostać 1070 i powyżej. Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT
Reply
#7

Kupić inny 8GB RAM nie będzie również wybuchnął budżetu, gogo .
Reply
#8

gld998 napisał: Budżet 1k ... hmm .. może gwizdać gtx1080 ... iu są ustawione. Jaki rodzaj gier u zagrać? Mogą sprzedawać ur gtx970 do 250 w caraohell I strugane zmienić swoje Cpu mieszkań, a dostać ZOTAC Gtx 1070 8gb Amp ekstremalne i uaktualnić 16gm barana. Ale na pewno jest dobry mecz, czy nie. A moje wsparcie mobo tylko DDR 3 RAM. singupingu napisał: Up 1080 GTX, sprzedaż 970 i dostać inny kij 8GB RAM i większy dysk SSD może. może być rozważone. Kupiłem sobie SSD dawno temu. Wysyłane z Uwego Phone Mark III stosując GAGT ZrE0_Cha0s napisał: w zasadzie nic do aktualizacji, chyba aktualnej konfiguracji u poczuć się jak nie jest dobre dla uaktualnienia gry den. Tak, mój FRD po prostu powiedział mi uaktualnić RAM zrobi i umieścić na moim SSD .. MianBaoFren napisał: Nawet nie trzeba uaktualnić. Co najwyżej sprzedać, że 970 i dostać 1070 i powyżej. wahaha ... Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT lifeishard napisał: Kupić inny 8GB RAM nie będzie również wybuchnął budżetu, gogo. pomysły
Reply
#9

DDR3 i 4 nie ma znaczenia , że dużo uczciwie. O ile nie jesteś nitpicking lub porównywania obok siebie. Jest to bardziej ekonomiczne po prostu dodaj więcej pamięci RAM , jeśli wybierasz się na niektórych nowszych tytułów, które potrzebują więcej baranów o szczegóły tła. Większa przestrzeń SSD zdecydowanie pomaga w dłuższej perspektywie także. Wymianę GPU 970 nie wykonuje się do standardu chcesz. Jak to jest najdroższym elementem kawałki. I zasugerował, 1080 , ponieważ budżet wynosi 1k hahaha . Ale jeśli nie jest potrzebny nie palą niepotrzebnych pieniędzy Wysyłane z Uwego Phone Mark III stosując GAGT
Reply
#10

singupingu napisał: DDR3 i 4 nie ma znaczenia , że dużo uczciwie. O ile nie jesteś nitpicking lub porównywania obok siebie. Jest to bardziej ekonomiczne po prostu dodaj więcej pamięci RAM , jeśli wybierasz się na niektórych nowszych tytułów, które potrzebują więcej baranów o szczegóły tła. Większa przestrzeń SSD zdecydowanie pomaga w dłuższej perspektywie także. Wymianę GPU 970 nie wykonuje się do standardu chcesz. Jak to jest najdroższym elementem kawałki. I zasugerował, 1080 , ponieważ budżet wynosi 1k hahaha . Ale jeśli nie jest potrzebny nie palą niepotrzebnych pieniędzy Wysyłane z Uwego Phone Mark III stosując GAGT więc co znaczy, że wystarczy dodać baran zrobi dobrze? nic do zrobienia. chyba pójdę do 1080 GPU ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)