Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

Cześć wszystkim,   będę robić proste recenzję o tym produkcie . Got to ostatni tydzień na $ 279.   Product link     Uwierz funkcja sprzedaży klucz jest wielu użytkowników MIMO (MU - MIMO)   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

Fizyczny Prawa strona 1 ) porty 2x USB3.0 , gdzie u można podłączyć albo dysk lub drukarkę do nich. Próbowałem pamięci przenośnej USB , i jest w stanie udostępniać pliki i odtwarzać pełny film HD bez żadnego problemu. Nie próbowaliśmy drukarkę. 2 ) Reszta jest oczywista .... WiFi On / Off , WPS i kasowanie Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Plecy Porty 4x LAN , port Internet , port Power & Power On / Off Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#3

Ustawiać Krok 1 Ustaw jak pokazano Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Krok 2 Otwórz przeglądarkę internetową i wpisz http://tplinkwifi.net lub http://192.168.0.1 , to przyniesie Ci do strony konfiguracji routera Krok 3 Wprowadź domyślne admin zarówno nazwa użytkownika i hasło Etap 4 Raz , kreator poprosi o konfiguracji nową nazwę użytkownika i hasło . Wykonaj pozostałe kroki . Początkowa konfiguracja była łatwa. Zajęło mi około 5min do 10min .
Reply
#4

Wifi Speed Test Pls pamiętać, że jest to stosunkowo nowy router , wersja firmware 1.0.0 Budowa 20150610 Rel . 32140 , a więc prędkość może nadal nie uderzyć jeszcze pełnego potencjału . Przeniesienie 1,5 GB pliku mkv z NAS podłączone do sieci bezprzewodowej do laptopa C2600 (adapter zabójca N1202 ) 5GHz co 5m Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz 2.4Ghz co 5m Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Test wielokrotnego Device I podłączyć 3 urządzenia i odtwarzać filmy Full HD z mojego NAS jednocześnie w odległości 5m ; Uwaga 4 = odtworzyć plik 4.5GB mkv Uwaga 10,1 ( 2014 ) = odtworzyć pliku mkv 10.3GB Laptop MSI GS70 = Odtwarzanie plik 7.8GB mkv I testowano na 10 minut , wszystkie odtwarzania są gładkie .
Reply
#5

TP -Link Tether App Ta aplikacja ( Dostępność zarówno Androida i Apple) zawiera podstawowe przegląd sieci i ustawień na C2600 . Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Mapa sieci . To pokazuje mój NAS , laptop, DLink PowerPlug i mój Uwaga 4 & Nota 10.1 Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Niektóre ustawienia podstawowe i jeszcze użyteczne Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Wprowadzając http://tplinkwifi.net lub http://192.168.0.1 w przeglądarce , można uzyskać dostęp do ustawień routera C2600 . Lubię świeży i czysty wygląd strony konfiguracji . Podstawowe Tap Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Wczesny Tap Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#6

Siła sygnału * Wszystkie ustawienia routera są domyślne . Wzięłam 5 odczytów w pomieszczeniach diff ( niebieskie kropki to dokładna lokalizacja Wziąłem te odczyty ) . Słupki pokazują zarówno 2,4 i 5 GHz . Średnie odczyty po monitorowaniu przez około 3 minuty . Moi 5GHz odczyty wydają się być nieco silniejszy niż 2,4 GHz . Należy pamiętać , jeśli sygnał jest na poziomie różowy, to jest bardzo słabe , prawie " nieistnienie " . Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#7

Ostateczny werdykt Instalator ten router się w ostatnią niedzielę, bo wtedy nie wystąpią zaniki sygnału lub niestabilne. Działa ostygnięcia, tylko niewielki ciepło na powierzchni, gdy położę rękę na górnej części urządzenia. Miłość strona konfiguracji, światło niebieskie i białe motyw sprawia, że łatwo się na moich oczach. Układ strony są czyste i schludne, łatwe do zrozumienia i znalezienia drogi moje okolice. Uwięzi aplikacja jest dla prostych ustawień. Dobrym mieć funkcję, jest przydatna, gdy u trzeba wyłączyć wifi, zmiana SSID, hasło itp, zamiast zasilania mój komputer, aby uzyskać dostęp do tych ustawień. Siła sygnału jest raczej podobna do mojego Dlink 890L i nieco lepsze niż Asus N66. Jako router została właśnie wydana w wersji firmware jeszcze w 1.0.0, że istnieje jeszcze wiele możliwości. Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz PROS 1. Łatwa konfiguracja, zajęło mi max 10min. 2. MU-MIMO (Multi-Multi Użytkownicy w multi out). 3. Beamforming. 4. Dwa porty USB3.0. 5. Stosunkowo wąskie i małe. 6. odłączane anteny. CONS * Poważnie, nadal nie mogę znaleźć nic do zarzucenia, jak na razie. Zaktualizuje się ponownie, jeśli istnieje jakikolwiek po dalszej zabawy z nim.
Reply
#8

O, nieźle. Przesyłane z wykorzystaniem GAGT obok
Reply
#9

To jest taki obrazkowy przegląd .. * kciuki *
Reply
#10

Średnia napisał: O, nieźle. Przesyłane z wykorzystaniem GAGT obok Dzięki. Nadal nie zakończyć , zaktualizuje werdykt & Za i przeciw wkrótce. Daj mi znać , czy jest coś u chcą wiedzieć, tak, że mogę spróbować przetestować go dla u.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)