Krótkie kable Cat5e
#1

Cześć ludzie, Chciałbym zapytać, gdzie mogę uzyskać krótkie kable Cat5e ? trzeba je na około 10 cm max , jak to będzie używane do łączenia modemów routerów i przełączników, które są obok siebie wzajemnie .   Dzięki!
Reply
#2

myślę 10cm lepsze u DIY . aka zaciskane urself .
Reply
#3

Nie mam narzędzi , co myślał , czy można kupić z półki mogą być tańsze .
Reply
#4

Ur Najprościej byłoby B A 1metre kabel. Gdyby ktoś zaciskane dla u , będą pobierać opłaty u samą cenę jak również 1metre
Reply
#5

przejdź do SLS sklep nie zrobią dla u. myślę, 3rd floor dostał jeden sklep zielony szyld . UTF lub czegoś myślę .
Reply
#6

geckoSG napisał: Ur Najprościej byłoby B A 1metre kabel. Gdyby ktoś zaciskane dla u , będą pobierać opłaty u samą cenę jak również 1metre Dzięki, ale 1m jest zbyt długa. Nawet teraz używam 0.5m jej zbyt długo , urządzenia są po prostu obok siebie, starając się zmniejszyć nadmiar kabli serverxeon napisał: przejdź do SLS sklep nie zrobią dla u. myślę, 3rd floor dostał jeden sklep zielony szyld . UTF lub czegoś myślę . Dzięki! będzie to sprawdzić tam.
Reply
#7

Myśl DAISO dostał sprzedać. Wysuwane również .
Reply
#8

Można uzyskać 0,5m kabel CAT.6 na 4 piętrze sklep sprzedaje mnóstwo kabli za rogiem .
Reply
#9

grynove napisał: myślę 10cm lepsze u DIY . aka zaciskane urself . Tak, zrobię to sam . W przeciwnym razie może trzeba kupić jeden miernik 1 .
Reply
#10

ile sztuk trzeba ? jeśli 1-2pcs i zaciskane dla Ciebie mUdpOolEr napisał: Cześć ludzie, Chciałbym zapytać, gdzie mogę uzyskać krótkie kable Cat5e ? trzeba je na około 10 cm max , jak to będzie używane do łączenia modemów routerów i przełączników, które są obok siebie wzajemnie . Dzięki!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)