Może Transfer Kopia Win 10 z laptopa do innego komputera?
#1

Gdybym wcześniej uaktualnić win 7 laptopa wygrać 10 podczas zeszłorocznej bezpłatnego uaktualnienia (ale nie od obniżona ze względu na niestabilność ) , ja technicznie nadal oryginalną kopię Win 10 Prawo licencji? I byłoby to możliwe , aby z niego skorzystać przy budowie nowego komputera ?     Wysyłane z OPPO X9009 użyciu GAGT
Reply
#2

Eternit napisał: Gdybym wcześniej uaktualnić win 7 laptopa wygrać 10 podczas zeszłorocznej bezpłatnego uaktualnienia (ale nie od obniżona ze względu na niestabilność ) , ja technicznie nadal oryginalną kopię Win 10 Prawo licencji? I byłoby to możliwe , aby z niego skorzystać przy budowie nowego komputera ? Wysyłane z OPPO X9009 użyciu GAGT Trzeba zadzwonić M $ infolinię n powiedzieć ur laptopa spolit
Reply
#3

Więc po tym , co się stało? Dają mi klucze? Może odnosić się do innego komputera ? Wysyłane z OPPO X9009 użyciu GAGT
Reply
#4

Pls .... Nie sądzę, u może. Najprawdopodobniej jest to związane z tym pc Liao . Wystarczy kupić jeden z oem carousell lub reddit . 15 $ można już znaleźć Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT
Reply
#5

Eternit napisał: Więc po tym , co się stało? Dają mi klucze? Może odnosić się do innego komputera ? [/ URL] To ich oficjalną odpowiedź . Daj im kontakt i zobaczyć co się dzieje . Nie mów laptopa łup , łup płyty głównej powiedzieć , patrząc wymienić płytę główną . Jeśli kupisz off carousell , daj mi znać jak poszło . I Stil nie można zmusić, aby spróbować , ponieważ wszystkie komputery buduję jest dla innych ludzi, a ja nie mogę ryzykować swoje pieniądze.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)