Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

Witam , muszę pewne zalecenia dla routerów o najlepszym zasięgu. Wydajność nie jest problemem, tylko zakres . wymagana jest dwupasmowa .
Reply
#2

Zależy ur obszar pokrycia .... HDB 4RM mieszkaniu przy użyciu asus 87u SHLD b ok, jeśli nie wiele ściany zator . Nie ma gwarancyjny , jak daleko może obejmować , jak siła sygnału bezprzewodowy zależy od wielu czynników. Do tej pory w routerach ASUS 87u ma najszerszy zasięg.
Reply
#3

Mój Asus RT- N56U z Padavan oprogramowania może również wykonać zadanie z kwartału koszt 87U .
Reply
#4

jtjt00 napisał: Mój Asus RT- N56U z Padavan oprogramowania może również wykonać zadanie z kwartału koszt 87U . Mam Zarówno 87u bez wątpienia będzie silniejsza
Reply
#5

rt 12HP
Reply
#6

ohmygod1986 napisał: rt 12HP Dobry, ....... ale brak podwójnego zespołu.
Reply
#7

Podwójne pasmo 2,4 GHz i 5 GHz . Pasmo 5GHz jest słabszy w porównaniu do 2,4 GHz . Ponieważ u trzeba szerszy zasięg. Wszystko u potrzebne jest pasmo 2,4 GHz . Więc asus rt n12uhp jest najlepszy i najbardziej odpowiedni dla u.
Reply
#8

hmm ... dlaczego trzeba podwójne pasmo , jeśli wydajność nie jest problemem. 2.4GHz ma mniejszą prędkość , ale lepszy zasięg. 5GHz ma większą prędkość , ale dolny zakres . Jeśli potrzebne jest tylko zakres i nie tylko przyspieszyć następnie 2,4 GHz z szerokością kanału 20MHz .
Reply
#9

j_t_fusion napisał: hmm ... dlaczego trzeba podwójne pasmo , jeśli wydajność nie jest problemem. 2.4GHz ma mniejszą prędkość , ale lepszy zasięg. 5GHz ma większą prędkość , ale dolny zakres . Jeśli potrzebne jest tylko zakres i nie tylko przyspieszyć następnie 2,4 GHz z szerokością kanału 20MHz . Zgodziłem się całkowicie .
Reply
#10

Właściwie trudno na pokrycie 1 BTO 4rm zupełnie nowe mieszkanie z użyciem tylko jeden router bezprzewodowy . Próbowałem na tplink1042 , 1043 , tempo ST Router Asus AC56U ( używam teraz jako głównego routera w moim salonie ) . Nie będzie b pewne blindspots które mój AC56U cant objęte w ogóle. Mimo, że mój KM pokazał 1BAR str sygnału , prędkość prostu sux . Moja rada jest taka , aby użyć 2 routerów bezprzewodowych dla uzyskania najlepszej wydajności , które na pewno pokryte całe mieszkanie . ( I m za pomocą 2 routerów za WiFi AP ) I nawet przetestowane mój przepustowości na każde zakątki mojego domu na moim KM n wynik wynosi min. DL / UP 25/25 Mbps przy użyciu bezprzewodowej 2.4GHz na N.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)