Adaptery Powerline ?
#1

Hi Geeks ,   Mam natkną tego produktu:   Adaptery Powerline od TP -Link & Aztech   Wszyscy użytkownicy mogą dzielić się swoimi doświadczeniami z użytkowania ?   Jak to porównać z wykorzystaniem kabla LAN ? Mniej stabilne ? Prędkość?   Dzięki.
Reply
#2

killless napisał: Hi Geeks , Mam natkną tego produktu: Adaptery Powerline od TP -Link & Aztech Wszyscy użytkownicy mogą dzielić się swoimi doświadczeniami z użytkowania ? Jak to porównać z wykorzystaniem kabla LAN ? Mniej stabilne ? Prędkość? Dzięki. mam 2 zestaw adaptera powerline na sprzedaż Aztech HL- 109E i COMTREND PLC- 9000 zarówno w dobrym stanie PM do mnie , aby omówić dalsze
Reply
#3

Erm , chcę , aby dowiedzieć się więcej informacji na temat tego produktu. Nie decydują się na zakup na e momencie. Dzięki za ofertę pocztą .
Reply
#4

killless napisał: Erm , chcę , aby dowiedzieć się więcej informacji na temat tego produktu. Nie decydują się na zakup na e momencie. Dzięki za ofertę pocztą . Kliknij TUTAJ specyfikacji i informacji jak będzie za 60 $ mam na myśli 1 parę Aztech za 60 $ natomiast 1 para COMTREND przez kolejne 60 $ więc suma wynosi 120 $
Reply
#5

parky123 napisał: Kliknij TUTAJ specyfikacji i informacji jak będzie za 60 $ mam na myśli 1 parę Aztech za 60 $ natomiast 1 para COMTREND przez kolejne 60 $ więc suma wynosi 120 $ Po pierwsze , reklamy w tych wątków isnt dozwolone. Nie mam zamiaru zajmować się raportowanie itp ponieważ jej nie mój Daichi , lecz na innej notatki , ktoś o coś sprzedać zwykle nie byłby chcą wyjść z całej prawdy, albo. @TS : Żeby było proste, adaptery PLC nie są równoważne przewodowy . Typowa wydajność w domu z przeciętnego szumu PLC to około 1/4 do 1 / 5th się prędkość wymienione na opakowaniu. Twój dom może wypadają gorzej, jeśli masz dużo urządzeń i sprzętu w domu produkujących takie zakłócenia elektryczne .
Reply
#6

Hi Qubicfactor , Dziękuję za odpowiedź. Doceniona jak twoja odpowiedź jest bardziej istotne. Chcesz powiedzieć, że to nie będzie tak wiarygodne, jak kabel sieci LAN za konsekwentne połączenie ? Załóżmy, że używam w moim hdb mieszkania. Myślisz, że jeśli mój sąsiad podłącza adaptera powerline , może on zwrócić na mój internet ?
Reply
#7

Dzięki za odpowiedź. Podane informacje są bardzo przydatne
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)