Problem z Asus N66U paśmie 2,4 GHz
#1

Niestety do wniesienia ten stary wątek ponownie, ale byłem przeżywa ten sam problem w kółko przez kilka ostatnich miesięcy. Po prostu ciekawi jeśli jego problem z moim modemem lub mojego ISP (SingTel). 5GHz wydaje się dawać znośne prędkości @ około 20-30mbps natomiast pasmo 2.4GHz daje tylko około 3-8mbps na wszystkich urządzeniach podłączonych do niego. I jego bardzo irytujące argghhh !!   Obecnie na oprogramowaniu asus: 3.0.0.4.374_257     Stary post: "Cześć wszystkim, więc po prostu mam modem Asus niedawno ze względu na wszystkie dobre opinie i jego wielkich tej pory jednak widzę, że losowo razy, mój internet w paśmie 2,4 GHz stanie się całkowicie bezużyteczny To... spowodowałoby mój ping w DotA2 strzelać całą drogę aż do 1000, co niemożliwe. Gdy tak się stanie, nie będzie w stanie obsłużyć w sieci lub w ogóle nic albo. Tak samo Google trwa wiecznie załadować, i nie będę być w stanie uzyskać dostęp do menu routera albo (również trwa wiecznie załadować). wiem, że jej nie mój komputer, ponieważ wszystkie urządzenia, które odwołują się do tego pasma 2,4 GHz jest naruszona. zrobiłem test prędkości z moim telefonem i ping wynosił około 400+ lub więcej o prędkości pobierania danych poniżej 1000kbps. po podłączeniu do paśmie 5GHz, wszystko jest w porządku. Jestem w stanie obsłużyć w sieci, jak na normalne. Sądzę więc, że jej nie mój ISP? Ktoś może mi pomóc z moim losem? Dzięki z góry za wszelką pomoc, że mogę dostać   PS: Im przy 3.0.0.4.372.31 Merlin (build) "
Reply
#2

iQanTa napisał: Hej wszystkim, więc po prostu mam modem Asus niedawno ze względu na wszystkie dobre opinie. A jego wielki do tej pory. Jednak widzę, że losowo razy, mój internet w paśmie 2,4 GHz stanie się całkowicie bezużyteczny. spowodowałoby to mój ping w DotA2 strzelać całą drogę aż do 1000, co niemożliwe. Gdy tak się stanie, nie będzie w stanie obsłużyć w sieci lub w ogóle nic albo. Wystarczy sama Google trwa wieki, aby załadować i nie będzie w stanie uzyskać dostęp do menu routera albo (również trwa wiecznie załadować). Wiem, że jej nie mój komputer, ponieważ wszystkie urządzenia, które odwołują się do tego pasma 2,4 GHz jest naruszona. Zrobiłem test prędkości z moim telefonem i ping wynosił około 400+ lub więcej, przy prędkości pobierania poniżej 1000kbps. Po podłączeniu do paśmie 5GHz, wszystko jest w porządku. Jestem w stanie obsłużyć w sieci, jak na normalne. Sądzę więc, że jej nie mój ISP? Ktoś może mi pomóc z moim losem? Dzięki z góry za wszelką pomoc, że mogę dostać PS: Im przy 3.0.0.4.372.31 Merlin (build) Proszę używać oficjalnego firmware.
Reply
#3

Niestety do wniesienia ten stary wątek ponownie, ale byłem przeżywa ten sam problem w kółko przez kilka ostatnich miesięcy. Po prostu ciekawi jeśli jego problem z moim modemem lub mojego ISP ( SingTel ). 5GHz wydaje się dawać znośne prędkości @ około 20-30mbps natomiast pasmo 2.4GHz daje tylko około 3-8mbps na wszystkich urządzeniach podłączonych do niego . I jego bardzo irytujące argghhh !! Obecnie na oprogramowaniu asus : 3.0.0.4.374_257
Reply
#4

iQanTa napisał: Niestety do wniesienia ten stary wątek ponownie, ale byłem przeżywa ten sam problem w kółko przez kilka ostatnich miesięcy. Po prostu ciekawi jeśli jego problem z moim modemem lub mojego ISP ( SingTel ). 5GHz wydaje się dawać znośne prędkości @ około 20-30mbps natomiast pasmo 2.4GHz daje tylko około 3-8mbps na wszystkich urządzeniach podłączonych do niego . I jego bardzo irytujące argghhh !! Obecnie na oprogramowaniu asus : 3.0.0.4.374_257 nic wspólnego z SingTel . Myślę, że potrzebujemy więcej informacji , takich jak problem może wynikać z urządzeń podłączonych do niego , firmware , a nawet ustawienia.
Reply
#5

renfred89 napisał: nic wspólnego z SingTel . Myślę, że potrzebujemy więcej informacji , takich jak problem może wynikać z urządzeń podłączonych do niego , firmware , a nawet ustawienia. Dziękuję za odpowiedź. Każdy pomysł jakie informacje będą mi potrzebne?
Reply
#6

Zapewnienie urządzeń, które są podłączone do zespołu 2.4G . także informacje o tym, jak został skonfigurowany router Especialy dla zespołu 2.4G i jak twoje urządzenia są ustawione , aby połączyć się z nim (na przykład odległość , ściany itp) . byłoby bardzo pomocne, jeśli można również przedstawić analizę poprzez Inssider jeśli istnieją ponad docierania kanałów, które być może używasz ( całkiem pewien, że będzie kilka ) .
Reply
#7

i gdzie jest router ? na dół? Ci wydają się mieć różne nakładania się kanałów na połączenia 2.4G chociaż i czy router jest podłączony dość daleko od routera + tłumienie prawdopodobnie będziesz już bardzo niskich prędkościach. próbowałeś również zwiększenie mocy nadawania w paśmie 2.4G ?
Reply
#8

Antiloop napisał: i gdzie jest router ? na dół? Ci wydają się mieć różne nakładania się kanałów na połączenia 2.4G chociaż i czy router jest podłączony dość daleko od routera + tłumienie prawdopodobnie będziesz już bardzo niskich prędkościach. próbowałeś również zwiększenie mocy nadawania w paśmie 2.4G ? Hahas u po prostu ukradł mój pomysł na zwiększenie mocy TX . Hahas ..
Reply
#9

Lol. Ostatnia opcja Keke
Reply
#10

iQanTa napisał: ... ... ... Obecnie mój stacjonarny i laptop są umieszczone na górze w pokoju , około 3 metrów (oddzielone tylko podłogi) . ... ... Od Inssider , myślę, że to ja , co pokazuje https://www.dropbox.com/s/hmv59wibat1u8hk/1.jpg https://www.dropbox.com/s/y2l0dxip6jsjqhq/2.jpg Podłoga wykonana jest ze zbrojonego betonu (beton i stal) , która jest wifi zabójcą. Nic dziwnego, że twoja siła ruter wifi jest -66db i nie tak daleko od routerów swoich sąsiadów , gdzie ich sygnały pochodzące z oknami i drzwiami. Kanał 6 , którego używasz jest również wykorzystywany przez 3 innych routerów swoich sąsiadów. Jest to kolejny problem, oprócz swojej słabej wytrzymałości WiFi. Chciałbym najpierw zmienić kanał i naprawić go na 4 (lub 3 ) zamiast auto.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)