N66U pracuje z Singtel Mio ( nowa Setup)
#1

Nie jestem pewien co do starych ustawień z Singtel Mio w błonnik ale teraz mio głos jest bezpośrednio podłączony do ONT . Nie wymaga tempo Mio głosem. Preset jest ustawiony na Singtel Mio więc moja MioTV działa idealnie i szybciej.   Moja konfiguracja :   Singtel - MIO Preset   TP   l   ONT -> mioVoice   l   Asus RT- N66U / N56U   l   l - Port1 - > Komputery   l - Port2 - > Komputery   l - port3 ->   l - Port4 -> mioTV   A ja osiągnąć następujące prędkości ( 100Mbps plan) z moim MacBook Pro w mojej sypialni około 3 metrów od mojego routera w salonie , zablokowany przez ściany.
Reply
#2

O MÓJ BOŻE? co ONT ? Ericsson i ZTE ? Korzystanie z Singtel - in pamięci zacznie działać ?
Reply
#3

edhannite napisał: ...... Ale teraz mio głos jest bezpośrednio podłączony do ONT . Nie wymaga tempo Mio głosem. .......................... Jaki rodzaj telefonu używasz? Telefon IP lub standardowym telefonie ? Dzięki
Reply
#4

inne porty ONT nie powinno działać dobrze? Tylko jedna jest aktywna zwykle
Reply
#5

Jest zmiana rozmieszczenia na ONTs - Nowe rozmieszczenie dla MioVoice jest teraz dostarczany poprzez ONT (co powinno być zrobione dawno temu)
Reply
#6

edhannite napisał: Nie jestem pewien co do starych ustawień z Singtel Mio w błonnik ale teraz mio głos jest bezpośrednio podłączony do ONT . NPNT ..............................
Reply
#7

dethangel napisał: Jest zmiana rozmieszczenia na ONTs - Nowe rozmieszczenie dla MioVoice jest teraz dostarczany poprzez ONT (co powinno być zrobione dawno temu) Oh może podawać więcej informacji na ten temat? Tylko dla nowego klienta ? Jak o istniejącym klientem ?
Reply
#8

mik385 napisał: Oh może podawać więcej informacji na ten temat? Tylko dla nowego klienta ? Jak o istniejącym klientem ? Nie jestem pewien na ten temat. Widziane / słyszał nowych wdrożeń włączony do ONT na głos - co miało je tak długo? !?! Tylko dla nowych instalacji zarówno dla ZTE i Ericsson ONTs Używam PAP2T chociaż.
Reply
#9

dethangel napisał: Jest zmiana rozmieszczenia na ONTs - Nowe rozmieszczenie dla MioVoice jest teraz dostarczany poprzez ONT (co powinno być zrobione dawno temu) Dzięki za informację. Jakie były ST myśleć wcześniej? To jest bardziej logiczne, aby mieć go na ONT . Sprzęt jest już na miejscu . Mam nadzieję, że będą one pozwalają użytkownikom istniejących mio głosowe do migracji do ONT .
Reply
#10

I naprawdę wciąż wątpliwości .... Potrzebujesz odpowiedzi TS w tej ... Przed zmianą ASUS, głos jest już skonfigurowany do łączenia lub PACE ONT ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)