Miotv i internet konfiguracja nowego BTO
#1

Cześć chłopaki,   Potrzebuję rady na mojej nowej konfiguracji BTO sieci . Jestem obecnie subcribed do Singtel 1gpbs nieograniczonej błonnika i miotv jako samodzielne jak oba nie mogą być powiązane togther .   Z tego co rozumiem z technikiem Singtel . moje ustawienia chciałby jak postępować   ONT PORT 1 >> MY OWN ASUS ROUTER PORT X >> Singtel ROUTER >> MIOTV   Jak mam tylko jeden port LAN w pokoju dziennym, gdybym konfiguracji mój miotv w salonie , nie będę mieć możliwość przewodowego połączenia w moim życiu . Chciałbym mieć zarówno przewodowy dostęp do Internetu oraz miotv w moim salonie . Czy mimo to ja mogłem ominąć to ograniczenie i mają zarówno internet i miotv połączenia przez jeden port LAN. Zadziała zarządzany przełącznik ? Z góry dziękuję.
Reply
#2

Przepraszam , ale niestety nie ma w każdym razie na to , jak mio tv i Internetu zarówno za pomocą innego portu nawet z inteligentnego przełącznika albo jeden wciąż nie mogę użytkowania. W każdym razie w ten sposób u można spróbować umieścić router w innym obszarze przez u, aby być bardziej scentralizowana i wszystkie części wifi martwym punkcie w swoich mieszkaniach mogą być wyeliminowane.
Reply
#3

Dopóki oba Internet i SingTel są na osobnej sieci, nie ma sposobu, można skorzystać z wyłącznika pomóc. Przełącznik może skorzystać z jednej sieci tylko raz. Ponieważ obie sieci są tak różne, trzeba mieć kolejną gniazdko Ethernet dla Singtel telewizora lub spróbować sposób, aby wydobyć router Singtel .. Lodzhade napisał: Cześć chłopaki, Potrzebuję rady na mojej nowej konfiguracji BTO sieci. Jestem obecnie subcribed do Singtel 1gpbs nieograniczonej błonnika i miotv jako samodzielne jak oba nie mogą być powiązane togther. Z tego co rozumiem z technikiem Singtel. moje ustawienia chciałby jak postępować ONT PORT 1 >> MY OWN ASUS ROUTER PORT X >> Singtel ROUTER >> MIOTV Jak mam tylko jeden port LAN w pokoju dziennym, gdybym konfiguracji mój miotv w salonie, nie będę mieć możliwość przewodowego połączenia w moim życiu. Chciałbym mieć zarówno przewodowy dostęp do Internetu oraz miotv w moim salonie. Czy mimo to ja mogłem ominąć to ograniczenie i mają zarówno internet i miotv połączenia przez jeden port LAN. Zadziała zarządzany przełącznik? Z góry dziękuję. Samsung Galaxy S7 krawędzi HardwareZone Forum App
Reply
#4

Myślę MIO TV jest w innej sieci VLAN, dlatego nie można dzielić telewizję MIO i internet na tej samej sieci LAN punktu na salonie. Jedynym sposobem byłoby ONT -> Podłącz do portu w salonie w domu (w pobliżu punktu włókna ) -> Śpiewajmy tel router na porcie salonu ( jednej w salonie koło konsoli TV) -> MIO TV PORT X i internet będzie dostępny życia pokój. Popraw mnie jeśli źle .
Reply
#5

Lodzhade napisał: Cześć chłopaki, Potrzebuję rady na mojej nowej konfiguracji BTO sieci . Jestem obecnie subcribed do Singtel 1gpbs nieograniczonej błonnika i miotv jako samodzielne jak oba nie mogą być powiązane togther . Z tego co rozumiem z technikiem Singtel . moje ustawienia chciałby jak postępować ONT PORT 1 >> MY OWN ASUS ROUTER PORT X >> Singtel ROUTER >> MIOTV Jak mam tylko jeden port LAN w pokoju dziennym, gdybym konfiguracji mój miotv w salonie , nie będę mieć możliwość przewodowego połączenia w moim życiu . Chciałbym mieć zarówno przewodowy dostęp do Internetu oraz miotv w moim salonie . Czy mimo to ja mogłem ominąć to ograniczenie i mają zarówno internet i miotv połączenia przez jeden port LAN. Zadziała zarządzany przełącznik ? Z góry dziękuję. Trzeba będzie parę inteligentnych przełączników. Taka konfiguracja jest podobna do telewizora włókna Starhub . Szukaj poprzednich wątków na ten temat . Wysyłane z zakwasu z wykorzystaniem GAGT
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)