Maps.Me bardzo szczegółowe mapy i nawigacja GPS
#1

mapa Google nie jest bardzo szczegółowy, bardzo często chcę szukać konkretnego budynku lub bloku lub konkretnej lokalizacji w większych szczegółach i nie pojawi się na mapie Google.   A ja myślałem, że chciał to zrobić tutaj dla tych, którzy są zainteresowani w poszukiwaniu użytecznego mapie, która jest bardzo jasne w szczegółowej lokalizowania ulic i dróg, miejsca, budynki i miejsca interesów, które jest całkowicie mapą w trybie offline z nawigacją GPS. Mapa, że zawsze używam teraz dzień, aby pomóc mi poruszać się poza mapa Google, gdy jestem w danej lokalizacji jest Maps.Me - mapa & nawigacji GPS. OSM mapa, która jest bardzo czyste i jasne, zupełnie za darmo, bez żadnych reklam.   https://play.google.com/store/apps/d...maps.pro&hl=en   Można również pobrać dowolną mapę kraju na świecie, jeśli zamiar gdzieś pojechać z mapami. Instrukcja Maps.Me ... https://maps.me/files/MAPS.ME%20User%20Guide%20v5.1.pdf   Jako przykład poniżej, można zobaczyć porównanie map pomiędzy mapę Google, które nie jest bardzo szczegółowa i Maps.Me który jest bardzo szczegółowy, aby Toa Payoh Central.     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   Wizyjna. https://www.youtube.com/watch?v=RHnUSKIULbs     http://maps.me/en/home
Reply
#2

Wygląda dobrze. Ale nie można wyszukiwać według numeru bloku dla niektórych ulic . Nadal dobre zalecenie. dzięki Wysyłane z LGE LG- H815 korzystając GAGT
Reply
#3

Przystanku autobusowego i metra ikony mają mały niebieski kolor , ikona symbol jest nieco inna. Próbowałem zadać je zmienić na coś łatwiejszego i szybszego odróżnić oba a oni odpowiedzieli , że tylko oni uzyskać więcej informacji zwrotnej , to uznają . Jeśli możesz pomóc , napisz je [email protected]~~HEAD=dobj poprosić o wymianę na nową ikonę MRT. Patrz poniżej na rysunku I przedłożonego im . Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#4

Próbowaliśmy go używać podczas jazdy lokalnie i zamorski . Nie bardzo użyteczne. Dla kierowcy, Waze i Google zapewniają lepszą nawigację.
Reply
#5

siaoboy napisał: Próbowaliśmy go używać podczas jazdy lokalnie i zamorski . Nie bardzo użyteczne. Dla kierowcy, Waze i Google zapewniają lepszą nawigację. Miły. Dziękuję za twój komentarz. Mimo, że nie jechać , ja również uważa , że popularna aplikacja Waze jest z pewnością dobrym mapa nawigacyjna dla większości kierowców. Jeśli chodzi o Maps.Me aplikacji , z pewnością tę mapę zapewnia większą szczegółową mapę niż mapa Google , moim zdaniem , dobre na ulicy podchodzi . Biorę do transportu publicznego, pociągów i autobusów , a po zostawieniu ta mapa pomoże mi i prowadzi mnie do znalezienia gdzie chciałem iść niż przy użyciu mapy Google. Podobnie jak w przypadku wszystkich mapach, nie wykazują żadnych skrótów jak chodzenie thru blokach lub budynkach. To skłania do przestrzegania większych lub mniejszych dróg w zależności , gdzie jesteśmy.
Reply
#6

Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#7

Dzięki za dzielenie .. Nie jestem kierowca i korzystania w trybie offline Streetdirectory w tej chwili , ponieważ ma więcej szczegółów niż google mapy. Jedną z funkcji, która zawsze używam kiedy muszę wiedzieć następny autobus nadchodzi. Ale oczywiście trzeba włączyć sieć 4G. Pobierze Map.me i porównywać . Po prostu potrzebujesz prostego szczegółową mapę .
Reply
#8

+1 Na maps.me. Podczas podróży za granicą z roamingu żadnych danych , często korzystać z tej maps.me mi pomóc w nawigacji. Więc maps.me jest bardzo przydatny jako offline, mapy , jeśli nie ma danych. Wszystko , co potrzebne jest , aby zablokować na GPS ( używam status GPS ) i pobrać mapę w trybie offline kraju przed podróżą.
Reply
#9

Wreszcie , mapa aplikacje, które umożliwi wyszukanie w trybie offline. Dzięki za dzielenie się.
Reply
#10

IIRC , GMap używany do wyświetlania liczby bloków też , ale teraz nie wiem, dlaczego nie pokazuje .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)