Super Budżet pulpitu gier
#1

Hi guys Potrzebuję rady na temat mojego obecnego komputera do gier.   Obudowa: Cooler Master elite 344 USB 3.0 Cooler Master Ekstremalne 2 Zasilanie 475 Moc Gigabyte GA- G41M kombi Intel Core 2 Quad Q9550 Yorkfield Quad -Core 2.83 GHz 4GB DDR3 RAM Nie karta graficzna HDD 500GB WD blue system operacyjny Windows 10 Monitor: LG Flatron w1943S   Budżet 600-800 chociaż niższa tym lepiej   chce grać tylko Overwatch i dota 2 na dobrych ustawień. Chciałbym mieć jakieś porady na temat modernizacji czy najgorsze dojść do najgorszego , zmieniając całkowicie amatorskie . Chociaż wolałbym , aby ocalić części   Dzięki z góry za wszelkie rady
Reply
#2

Jak to nie GPU ...
Reply
#3

dajcie nam budżet i możemy pracować stamtąd. mamy wiem ustalanie cen za sztukę jak będziemy doradzać u ? Ponadto, jak stary jest ten rig ? dobrych ustawień , zakładam ustawienia ultra ?
Reply
#4

jayz89 napisał: Jak to nie GPU ... hmm to zepsute więc im pomocą zintegrowanego je teraz : X
Reply
#5

MianBaoFren napisał: dajcie nam budżet i możemy pracować stamtąd. mamy wiem ustalanie cen za sztukę jak będziemy doradzać u ? Ponadto, jak stary jest ten rig ? dobrych ustawień , zakładam ustawienia ultra ? Stanowisko to jest około 2 lat od ostatniej aktualizacji. Mam budżet około 600- 800. Przepraszam , co to ustawienia ? im dość noobem w tym
Reply
#6

jaki jest ur fps trzyma się w Overwatch ? wątpię ur system może obsłużyć OW gładko tbh . jeśli u nie jest zbyt wybredny , wstawanie do 8GB pamięci RAM jest w porządku. GPU jest trudne. jeśli u chcą być prawdziwy budżet, coraz 1050ti jest w porządku. ale nie mają dobry stosunek cena / wydajność .
Reply
#7

Fyero92 napisał: Stanowisko to jest około 2 lat od ostatniej aktualizacji. Mam budżet około 600- 800. Przepraszam , co to ustawienia ? im dość noobem w tym ustawienia graficzne w grze. średni, wysoki , bardzo ? Mógłbyś robić czek fps na swojej grze, aby zobaczyć, co fps jest uruchomiony ? w dowolnym czasie , powinno być 60fps i powyżej. cokolwiek niższa jest grywalna , ale u można go poczuć i psuje się swoimi doświadczeniami.
Reply
#8

MianBaoFren napisał: jaki jest ur fps trzyma się w Overwatch ? wątpię ur system może obsłużyć OW gładko tbh . jeśli u nie jest zbyt wybredny , wstawanie do 8GB pamięci RAM jest w porządku. GPU jest trudne. jeśli u chcą być prawdziwy budżet, coraz 1050ti jest w porządku. ale nie mają dobry stosunek cena / wydajność . Obecnie jestem w stanie grać Overwatch ani DOTA , jak nie mam GPU : X , więc nie mogę powiedzieć, moje fps. Nigdy nie grał Overwatch na tej com przed jak i GPU zmarł na długo zanim wyszedł . Tylko grać dota i było w porządku
Reply
#9

Fyero92 napisał: Obecnie jestem w stanie grać Overwatch ani DOTA , jak nie mam GPU : X , więc nie mogę powiedzieć, moje fps. Nigdy nie grał Overwatch na tej com przed jak i GPU zmarł na długo zanim wyszedł . Tylko grać dota i było w porządku dun grać ow więc nie wiem, ale sądząc z CPU , to wydaje się być w stanie obsłużyć maksymalnie wysoki. jak dla GPU , jeśli u są naprawdę niedrogi , A 1050ti zrobi. ale u trzeba się tym RAM do 8GB na minimum. Co barana zestawy używasz? Zauważyłem twoje mobo można dopasować zarówno DDR2 lub 3. Ile laski RAM są tam.
Reply
#10

Spróbuj zakupem GTX 1050 pierwszy dla $ 200 i cieszyć się na nośniku. Dodaj kolejny RAM 4GB za 40 $ . Kup 240GB SSD za 90 $
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)