Jak używać 2 routera pod samym Broadband?
#1

Cześć,   Jestem obecnie problemy za pomocą 2 routerów w ramach tej samej sieci szerokopasmowych . Kiedy skonfigurować PPP (poprawcie mnie jeśli się mylę ) rzeczy na jednym routerze , drugi przestaje działać i wymaga konfiguracji PPP. W jaki sposób można dokonać zarówno routera uruchomić w ramach tej samej sieci szerokopasmowych ?   Dziękuję Ci!!
Reply
#2

pomóc podbić u ~
Reply
#3

1. Jak są wasze routery 2 podłączony? 2. Jakie marki / modelu są 2 routery ? 3. Jakie szerokopasmowego używasz? 4. Co to jest modem ? 1 szerokopasmowych nie może mieć dwóch połączeń WAN . Co chcesz osiągnąć z 2 routery ?
Reply
#4

Jak co krazyman wspomniano, 1 szerokopasmowych nie może mieć dwóch połączeń WAN . Jaki jest cel za pomocą 2 routerów ?
Reply
#5

Myślę, że on chce WDS .
Reply
#6

Ok. Zasadniczo mam 2 routery. Jeden w salonie, jeden w moim pokoju. Obecnie używam routera w moim salonie podłączyć do telewizora Mio. Używam bezprzewodowej na moim platformy do gier, który jest umieszczony w moim pokoju. Jak bezprzewodowe połączenie isnt bardzo stabilny. I zazwyczaj pozostają czasami, kiedy gospodarzem serwer LAN dla przyjaciół. Rozumiem, że najprostszym rozwiązaniem jest mieć router w moim pokoju do pracy i PowerPlug do hali telewizora Mio. Jednak jak dzielę tego samego szerokopasmowe z moim rodzeństwem. Ona skarży połączenie jest straszny z routera pracującego z mojego pokoju (bleh ona nalega router musi pracować w hali) Więc jestem trochę zastanawiać, czy to możliwe, że zarówno router do pracy w tym samym związku? Więc tutaj są odpowiedzi na krazyman 1) Jeden podłączony w moim pokoju dziennym, drugi w sypialni 2) Oba routery są Aztech DSL1015EW (router S) Singtel 3) Używam Singtel 10Mbps kablowych lub 15mbps (I cant RMB) 4) Wybacz mi. Ale ja dun naprawdę wiedzą, co modem. Zawsze myślałem modem jest routerem Dziękuję Ci
Reply
#7

Uruchomić router w swoim pokoju jako AP ( punkt dostępowy ). Połącz go z powrotem do głównego routera albo z wtyczką zasilania lub UTP jeśli twój dom jest już podłączony . Albo podłączyć platformę thru wtyczki lub UTP powrotem do głównego routera.
Reply
#8

krazyman napisał: Uruchomić router w swoim pokoju jako AP ( punkt dostępowy ). Połącz go z powrotem do głównego routera albo z wtyczką zasilania lub UTP jeśli twój dom jest już podłączony . Albo podłączyć platformę thru wtyczki lub UTP powrotem do głównego routera. Jestem w podobnej sytuacji . Wiem, że jest możliwe połączenie z powrotem do głównego routera za pomocą kabla lub wtyczki zasilania tak jak radził , ale zastanawiam się czy to możliwe, aby łączyć się bezprzewodowo ? W ten sposób nie ma drutu un - sighty nie muszę wydać pieniądze kupując wtyczkę . Mój główny router ASUS RT- N15U , a router wtórny jest D -Link DIR685 . Mogę włączyć je wokół .
Reply
#9

BlueMint napisał: Jestem w podobnej sytuacji . Wiem, że jest możliwe połączenie z powrotem do głównego routera za pomocą kabla lub wtyczki zasilania tak jak radził , ale zastanawiam się czy to możliwe, aby łączyć się bezprzewodowo ? W ten sposób nie ma drutu un - sighty nie muszę wydać pieniądze kupując wtyczkę . Mój główny router ASUS RT- N15U , a router wtórny jest D -Link DIR685 . Mogę włączyć je wokół . Jeśli router może być ustawiony w trybie repeater / Extender może być podłączony bezprzewodowo , ale wydajność będzie o połowę z powodu 2 jednoczesnych połączeń bezprzewodowych ( tj 1 Powrót do routera, a drugi do klienta ). Nigdy nie lubię tego rodzaju połączenia.
Reply
#10

Jestem zakładając swoją siostrą łączy się z Internetem za pomocą WiFi , jak również? Jeśli tak , stanowisko routera może wpływać na jej połączenie. Idealnie , bo jesteś gier , chcesz być podłączony do routera za pomocą drutu zamiast wifi. Jeśli stanie uruchomić kabel sieciowy od komputera do routera w hali . Jeśli nie jest to możliwe, zajrzeć do podpinania komputera do routera z obsługą sieci PowerLine . Nie można użyć 2 modemy za pomocą jednego połączenia szerokopasmowego. Korzystanie jeden router jako repeater zmniejszy przepustowość WiFi, a to z kolei nie rozwiąże powolny dostęp przyspiesza twoja siostra ma . Alternatywnie , można przenieść modem do swojego pokoju i umieścić PowerLine Networking punkt dostępu WiFi w pokoju siostry ; Zapewni ona zawsze będzie miał dobre połączenie WiFi, wszędzie tam, gdzie znajduje się modem .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)