Komputer nie chce się uruchomić POST , nie miga lampka HDD
#1

Cześć chłopaki,   Jest to kontynuacja czy ewolucja od mojego poprzedniego wątku.     System Windows 10 BSOD   Więc kupiłem nową wartość RAM , 8GB 1600MHz kluczową DDR3 . Wstawić , moc go , nic nie stało. Wyłącz i włącz , udało się zaczęło w końcu. Więc ja wyłączyłam myślenie naprawić wszystko jest , będzie naprawić kopię zapasową wszystkiego , GPU , monitora itp   Więc ku memu przerażeniu , włącz go ponownie , monitor nie będzie on w ogóle , HDD lampka nie zapala się po kilku miga . Wszystkie wentylatory kręcą , dioda zasilania.   I naprawdę nie wiem, co ten problem. Prosimy o poinformowanie mnie, jeśli potrafisz .. Dzięki !
Reply
#2

Wydaje się, że jego spraw albo zasilacza lub MB ... Można zapytać, czy u używać ur starych i test?
Reply
#3

dodasz Crucial 8GB drążek Sharetronic DDR3 4GB ?
Reply
#4

Nie mam żadnych części MB lub psu LE. Wszystkie sprzedawane . Nie, wyjąłem Sharetronic DDR3 4GB, które otrzymuje z Crucial 8GB DDR3 . Moje złe, nie było jasne, nie .
Reply
#5

Przepraszam, że nie było jasne, czy : p Znaczy używać powrotem ur starego barana i zobacz czy BSOD nadal istnieje , czy nie. używał mojego telefonu : p
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)