Klinika Hardware
#1

Obecnie prowadzenie GTX 660, minimalna to 400 watt . mój PSU jest to myślenie modernizacji mój GPU do nvidia 970 .   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   oparty Nvidia miejscu , moc kart graficznych obie karty wynosi około 145watt ale dotyczą Zalecana moc systemu. jest mój zasilacz nadaje ?
Reply
#2

Im przy użyciu tego samego zasilacza jak u . Uruchamianie GTX970 .
Reply
#3

Żaden problem
Reply
#4

jeśli psu ma 5 lat lub więcej , lub nie więcej gwarancji najlepsza zmiana ur psu czas.
Reply
#5

Powinny być w stanie uruchomić Wysyłane z OnePlus A0001 korzystających GAGT
Reply
#6

Wciąż może działać dobrze, jeśli PSU poniżej 5 lat ...
Reply
#7

MoneyFace = p napisał: Wciąż może działać dobrze, jeśli PSU poniżej 5 lat ... pytanie: czyli jeśli PSU nad 5yrs , będzie miał problem? Jestem po prostu ciekawy. Nie kwestionując .
Reply
#8

zephyr11 napisał: pytanie: czyli jeśli PSU nad 5yrs , będzie miał problem? Jestem po prostu ciekawy. Nie kwestionując . Nie. To wszystko w dół do ... szczęścia.
Reply
#9

zephyr11 napisał: pytanie: czyli jeśli PSU nad 5yrs , będzie miał problem? Jestem po prostu ciekawy. Nie kwestionując . Element lor pogorszeniu. Jego bardziej zapobiegawczo zmienić .. Ale powiedział, że jest , jeśli kołysanie , zmiana na nową może być gorzej, jeśli u dostać kiepskie psu Wysyłane z OnePlus A0001 korzystających GAGT
Reply
#10

zephyr11 napisał: pytanie: czyli jeśli PSU nad 5yrs , będzie miał problem? Jestem po prostu ciekawy. Nie kwestionując . również za kwestie fail-safe , bo jeśli u dostał kilka nowych elementów i nadal używa starych psu , a jeśli jeden dzień psu urobek tak z powodu jakichkolwiek problemów i tych, urządzenie łączące zostałem zwolniony , trzeba wymienić wszystko ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)