konfigurowania ASUS RT - AC87U do 1Gbps Singtel
#1

Cześć chłopaki,   Dziś Singnet poszedłem do mojego nowego miejsca do podłączenia ONT i przetestowane sygnału i jego ok . ale urwał mi pomóc skonfigurować router Asus . na routerze , nie ma sygnału dla internetu (czerwona dioda LED do internetu) . 3 niebieskie światła - 1 władzy , 1 do 2,4 GHz , 1 do 5GHz .   singnet facet powiedział mi , że czasami czekać 2 godziny lampka zaświeci się na niebiesko , a czasem nie będzie ??? mówi , że modem i router są " talking'and może być ok po pewnym czasie. 2 godziny później nic się nie stało .   Zadzwoniłem ASUS , i rozumiem , że przez internet do pracy na AC87U , będę musiał wykonać instalację za pomocą laptopa . można to zrobić przez WiFi z moim przeglądarce telefonu ?   zapewne i dostać laptopa i podłączyć go za pośrednictwem sieci LAN , wszelkie wskazówki dotyczące ustawienia i powinno używać do 1Gbps singnet ?   Czytałem instrukcję i nie jest częścią instalacji , że poprosił forInternet rodzaj połączenia (DHCP , PPPoE itp), co mam wejście ?   ktoś może polecić dobry przełącznik Gigabit dla mojego zastosowania?
Reply
#2

Można skonfigurować AC87U albo za pomocą kabla LAN ( przewodowy) lub dowolnego przenośnego urządzenia Wi-Fi. Jest to wygodniejsze , jeśli używasz połączenia przewodowego chociaż. Po nawiązaniu połączenia można znaleźć na naklejce na spodzie routera szczegóły logowania. Przejdź do kreatora konfiguracji , wpisz żądaną Wi-Fi SSID (nazwę) i hasło i gotowe . Na planie SingTel 1Gbps , nie trzeba stosować ISP profil . Podłącz kabel LAN od ONT do routera port WAN i czekać na internecie LED włączyć "Blue"
Reply
#3

Tristan2009 napisał: Zadzwoniłem ASUS , i rozumiem , że przez internet do pracy na AC87U , będę musiał wykonać instalację za pomocą laptopa . można to zrobić przez WiFi z moim przeglądarce telefonu ? U może spróbować , jeśli w stanie połączyć się z wifi. admin / admin 192.168.1.1 lub wpisz http://router.asus.com . Jednak według instrukcji , u potrzeba wstępnego skonfigurowanych lan połączenie kablowe w celu uzyskania wifi działa.
Reply
#4

wongminmin napisał: U może spróbować , jeśli w stanie połączyć się z wifi. admin / admin 192.168.1.1 lub wpisz http://router.asus.com . Jednak według instrukcji , u potrzeba wstępnego skonfigurowanych lan połączenie kablowe w celu uzyskania wifi działa. Początkowa konfiguracja Można to zrobić za pośrednictwem Wi-Fi , ale jest to mniej wygodne niż połączenia przewodowego Jeśli idą kreatora skrypt korzysta z sieci LAN do wykrywania rodzaju połączenia . Fibre lub ADSL itd ... Szybszy sposób jest pominąć config , Wi-Fi , a następnie podłączyć modem do portu WAN , zrobione.
Reply
#5

Xonix napisał: Można skonfigurować AC87U albo za pomocą kabla LAN ( przewodowy) lub dowolnego przenośnego urządzenia Wi-Fi. Jest to wygodniejsze , jeśli używasz połączenia przewodowego chociaż. Po nawiązaniu połączenia można znaleźć na naklejce na spodzie routera szczegóły logowania. Przejdź do kreatora konfiguracji , wpisz żądaną Wi-Fi SSID (nazwę) i hasło i gotowe . Na planie SingTel 1Gbps , nie trzeba stosować ISP profil . Podłącz kabel LAN od ONT do routera port WAN i czekać na internecie LED włączyć "Blue" Wczoraj podłączyć ONT do Asus. Nie podłączyć laptopa zrobić żadnej konfiguracji. Czekaliśmy 2 godziny prowadził nadal czerwone le
Reply
#6

Tristan2009 napisał: Wczoraj podłączyć ONT do Asus. Nie podłączyć laptopa zrobić żadnej konfiguracji. Czekaliśmy 2 godziny prowadził nadal czerwone le Robiłeś config za pomocą Wi-Fi?
Reply
#7

Tristan2009 napisał: Wczoraj podłączyć ONT do Asus. Nie podłączyć laptopa zrobić żadnej konfiguracji. Czekaliśmy 2 godziny prowadził nadal czerwone le Asus nie jest plug and play . Zawsze będzie późno, jeśli nie to ustawić. Nie używaj WiFi to zrobić , bo dostaniesz odłączony podczas konfiguracji. Zaleca się stosowanie jest zawsze przewodowy kabel ..
Reply
#8

renfred89 napisał: Asus nie jest plug and play . Zawsze będzie późno, jeśli nie to ustawić. Nie używaj WiFi to zrobić , bo dostaniesz odłączony podczas konfiguracji. Zaleca się stosowanie jest zawsze przewodowy kabel .. Dzięki chłopaki. Udało nam się zrobić to z pożyczonym laptopem i kablem LAN. Korzystanie WiFi 5GHz Pobierz 363.79mbps Dodaj 213.10 Korzystanie 2,4Hz Pobierz 89.04mbps Dodaj 96.84mbps Na Samsung s6 krawędzi wifi. Czy to wystarczy?
Reply
#9

Tristan2009 napisał: Dzięki chłopaki. Udało nam się zrobić to z pożyczonym laptopem i kablem LAN. Korzystanie WiFi 5GHz Pobierz 363.79mbps Dodaj 213.10 Korzystanie 2,4Hz Pobierz 89.04mbps Dodaj 96.84mbps Na Samsung s6 krawędzi wifi. Czy to wystarczy? Ograniczeniem jest na skraju S6. Więc nic do zwiększenia również ..
Reply
#10

renfred89 napisał: Ograniczeniem jest na skraju S6. Więc nic do zwiększenia również .. Nie spodziewałem się, że blisko 1Gbps . Chciałem tylko wiedzieć, czy to jest w rozsądnych granicach . Wszelkie zalecenia dla przełącznika Gigabit , który jest kompatybilny z moim routerem?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)