Potrzebujesz pomocy budowę mini-ITX platformę do gier GTX1070 + i7 6.7k
#1

Czy ktoś może mi pomóc wybrać dobre widowisko dla platformy Mini -ITX z gier :   GPU : GTX 1070 Procesor: i7 6.7k Przechowywanie: 2.5 " SSD CPU Cooler : Closed -loop chłodnicy cieczy lub najlepiej spokojniejsze wentylatora   Prawdopodobnie z fast wifi mobo lub PCIe adapter wifi   Tego składnika znajduje się poniżej :   http://www.fuwell.com.sg/uploads/misc/Fuwell030217.pdf   stara składnik kompletacji ale bardzo skomplikowane. Potrzebuję czegoś średniej wielkości i małe. (Można grać jak cs -go coh2 , gry wojenne i wojny totalnej )   Dzięki
Reply
#2

Chcesz obudowa jak Thermaltake V1 rdzeniowej ( kostki ) lub Fractal projektowania węzła 202 (slim ) lub Fractal projektowania zdefiniować Nano s (Wieża ) ? Jaki jest twój budżet? Ile podkręcania ty patrząc ? Wysyłane z Uwego Phone Mark III stosując GAGT
Reply
#3

singupingu napisał: Chcesz obudowa jak Thermaltake V1 rdzeniowej ( kostki ) lub Fractal projektowania węzła 202 (slim ) lub Fractal projektowania zdefiniować Nano s (Wieża ) ? Jaki jest twój budżet? Ile podkręcania ty patrząc ? Zwykle nie podkręcania , ale po prostu upewniając procesor i mobo będzie zbyt trwała GPU i przyzwyczajenie się wąskim gardłem dla najbliższych 2-3 lat ( modernizacje GPU) . na obudowie smukły lub wieży może najlepiej dla mnie, ale nie wrażliwy na tym tak długo, jak jego wieży, która może albo z łatwością poruszać się po sali lub ewentualnie umieścić na stałe w tabeli ważne jest chłodzenie i mniej hałasu nie nadmiernej wielkości. budżet jest może mniej niż Wynajem 1,8 tys lub blisko, ale nie więcej niż 2k (nie wliczając ssd / HD lub doustnie)
Reply
#4

jeśli to możliwe pójść na Midi Tower ATX , jak wstęga s jest dość zwarta i śliski. OC dla gier jest trochę przesadą i tak jest do ciebie .
Reply
#5

Nie myśl, że będzie miał dużo zapas podkręcania o smukłej obudowy. Nie ma miejsca, aby zamontować 240mm chłodnicy cieczy aio lub pojedynczego radiatora wieża dla aircooler . Pomyśl minimalna przypadek mATX wieży ( jak Fractal projektowania zdefiniować nano mini S i C), jeśli chcesz podkręcić , najlepiej, jeśli w połowie wieży , co najmniej. Jeśli nie podkręcania , i5 6500 / i5 7500 z H110 lub B250 płyta będzie ok . Lub jeśli chcesz i7 6700 / i7 7700 z B250 / H110 (nie wersja K) . Można używać intel fanów akcji.
Reply
#6

Nano S jest mITX przypadku ANW. Nie mATX jak mini C kurui_ napisał: Nie myśl, że będzie miał dużo zapas podkręcania o smukłej obudowy. Nie ma miejsca, aby zamontować 240mm chłodnicy cieczy aio lub pojedynczego radiatora wieża dla aircooler . Pomyśl minimalna przypadek mATX wieży ( jak Fractal projektowania zdefiniować nano mini S i C), jeśli chcesz podkręcić , najlepiej, jeśli w połowie wieży , co najmniej. Jeśli nie podkręcania , i5 6500 / i5 7500 z H110 lub B250 płyta będzie ok . Lub jeśli chcesz i7 6700 / i7 7700 z B250 / H110 (nie wersja K) . Można używać intel fanów akcji. Dla TS , trochę bez sensu , aby przejść do OCing jeśli u nie są w wynikach benchmarków lub renderowania . Równie dobrze może się do i5 i dostać 1080
Reply
#7

kurui_ napisał: Nie myśl, że będzie miał dużo zapas podkręcania o smukłej obudowy. Nie ma miejsca, aby zamontować 240mm chłodnicy cieczy aio lub pojedynczego radiatora wieża dla aircooler . Pomyśl minimalna przypadek mATX wieży ( jak Fractal projektowania zdefiniować nano mini S i C), jeśli chcesz podkręcić , najlepiej, jeśli w połowie wieży , co najmniej. Jeśli nie podkręcania , i5 6500 / i5 7500 z H110 lub B250 płyta będzie ok . Lub jeśli chcesz i7 6700 / i7 7700 z B250 / H110 (nie wersja K) . Można używać intel fanów akcji. oh przepraszam, że normalnie nie podkręcania . Preferencja procesora graficznego i procesora jest baza na mojej poprzedniej kompilacji , więc nie przeszkadza skalowanie w dół. Szukam wersji kompaktowej / małej wielkości jako alternatywa dla eGPU lub laptopa do gier (oba są drogie wybór i szukasz taniej i lepiej). Mam właściwie rowu mój średnio- ATX ostatnich 2 tygodni temu coz jego kawałka jedzenia moją przestrzeń pokoju i niewygodne podczas poruszania się podczas czyszczenia (preferowane te miejsca mogą być na stole )
Reply
#8

joshuaho napisał: Nano S jest mITX przypadku ANW. Nie mATX jak mini C Dla TS , trochę bez sensu , aby przejść do OCing jeśli u nie są w wynikach benchmarków lub renderowania . Równie dobrze może się do i5 i dostać 1080 Moje złe , nigdy właściwie przeczytane Nano s jest w stanie zmieścić się w grzejniki 240mm z przodu i od góry też. Jest nadal w dobrej kondycji do podkręcania myślę.
Reply
#9

Tak, jestem w rzeczywistości przy użyciu 280mm Rad z przodu, zaleca się stosowanie pompy / res combo spowodować rozstaw jest dość mocno , aby być uczciwym . Miękka rurka jest ból zrobić w tym przypadku, ze względu na niewielki obszar roboczy i trudno rurka jest zaskakująco bardziej komfortowo pracować w stanie zmieścić się w ciasnych zakrętach i ogólnie wygląda ładniej kurui_ napisał: Moje złe , nigdy właściwie przeczytane Nano s jest w stanie zmieścić się w grzejniki 240mm z przodu i od góry też. Jest nadal w dobrej kondycji do podkręcania myślę.
Reply
#10

rvyne7 napisał: oh przepraszam, że normalnie nie podkręcania . Preferencja procesora graficznego i procesora jest baza na mojej poprzedniej kompilacji , więc nie przeszkadza skalowanie w dół. Szukam wersji kompaktowej / małej wielkości jako alternatywa dla eGPU lub laptopa do gier (oba są drogie wybór i szukasz taniej i lepiej). Mam właściwie rowu mój średnio- ATX ostatnich 2 tygodni temu coz jego kawałka jedzenia moją przestrzeń pokoju i niewygodne podczas poruszania się podczas czyszczenia (preferowane te miejsca mogą być na stole ) Być może przyczynić się do wskazania - cały budżet - Sprawa masz ochotę - Jeśli chcesz dopasowanie kolorów schematy / estetyki (jeżeli kupujesz sprawę okienkowym ) - Czy trzeba być cicho ? dla ludzi, aby pomóc rad?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)