Które graficzna konfiguracja stanie zasilać gier PC 1080p na telewizora
#1

planuje zbudować system konsoli do gier PC ( podobny ) do emulowania funkcjonalność PS4 , który ma być podłączony do telewizora w salonie. rozdzielczości dla gier ograniczona do 1080 .. system powinien również służyć dwóm celom strumieniowe przesyłanie plików HD z lokalnego serwera NAS ktoś udało się zrobić podobną konfigurację ? specyfikacje System powinien być zbudowany wokół karty graficznej
Reply
#2

Nie wiedziałem, komputer może emulować gry PS4 . Jeszcze muszę to zobaczyć. lol Albo im czegoś brakuje? Jeśli tak musiałbym porzuciła mój PS4 hahaha . Jest też inny sposób skonfigurować swój komputer za konfiguracji NAS . W zależności od gry, w którą grasz, ale jeśli chodzi o 1080 , karty , jak RX480 , GTX960 , 970 powinno być obfite do gry w rozdzielczości 1080p .
Reply
#3

Może powinienem je przeformułować . granie na telewizorze , ale za pomocą pilota bezprzewodowego . gry są odtwarzane są wszystkie okna oparte . emulować poczucie Konsole (zamiast monitora + klawiatura / mysz) Mam zamiar użyć NAS Synology ... bo może korzystać z telefonu lub laptopa pracuje zdalnie uzyskać dostęp do plików z NAS w sieci domowej
Reply
#4

Zer0 Cha0s napisał: znaczy u u chcą zbudować HTPC ? HTPC oznacza po prostu używając go do oglądania filmów w domu ... wielu buduje dostępne ba .. (Intel NUC itp)
Reply
#5

Myślę TS oznacza zbudować HTPC o podobnych możliwościach technicznych / specyfikacji jak PS4 , nie natywnie uruchomić gry PS4 . Maszyna powinna być nadal oparte na systemie Windows lub steamos rodzaj konsoli.
Reply
#6

edit mam na myśli u starają się niewielka obudowa budować? jak PS4 ?
Reply
#7

opiera się na fakcie, będzie umieszczona w salonie konsola nie powinien być ograniczony do mATX / czynnik mITX prawo ?
Reply
#8

coś takiego: http://arstechnica.com/gaming/2016/0...y-living-room/
Reply
#9

Lol podczas korzystania z emulacji słowo naprawdę daje mi otwieracz oczu. lol No to jest w porządku , tak długo , jak masz żadnych kart głównego nurtu do uruchamiania gier w rozdzielczości 1080p . Trzeba tylko zwykłym pc zrobi , i pozostawić go do innych, aby dzielić się na ofertę przetargową na pc , przede wszystkim należy szukać w ... I5 Skylake , z płytą H110 ITX 8GB RAM lub jeśli chcesz więcej 16 GB RAM SSD 480 / 512GB ( bo to jest naprawdę tanie jak barszcz , aby uzyskać większy SSD teraz , właśnie kupiłem tani 480GB OCZ na $ 175 lol) Każdy GPU głównego nurtu , takich jak RX480 , GTX960 , GTX970 lub czekać na GTX1060 Dobrym 500W PSU ITX obudowa do wyboru Napęd DVD ( w razie potrzeby)
Reply
#10

dzięki za radę ... może replikować byłoby lepszym słowem
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)