Klinika Hardware
#1

Ściereczką z mikrofibry . Teraz mogę być wykryte moi zachodni hdd cyfrowe . Co powinienem zrobić?     Wysyłane z Asus ASUS_Z010D użyciu GAGT
Reply
#2

Mówi mi, restart i wybrać właściwe urządzenie rozruchowe . Ale kiedy poszedłem do mojego biosu , to tylko moje DVDRW wykrywany jako urządzenie startowe , ale nie mój hdd Wysyłane z Asus ASUS_Z010D użyciu GAGT
Reply
#3

Sprawdź następujące elementy są prawidłowo podłączone : 1. Kabel SATA z portem SATA do płyty głównej HDD WD 2. Kabel zasilający SATA zasilanie do dysku WD
Reply
#4

jtjt00 napisał: Sprawdź następujące elementy są prawidłowo podłączone : 1. Kabel SATA z portem SATA do płyty głównej HDD WD 2. Kabel zasilający SATA zasilanie do dysku WD Witam , tak, obie są prawidłowo podłączone . I nawet przełączony kabel SATA od mojego DVDRW , które mogłyby zostać wykryte do mojego wd HDD. Ale nie zrobił praca . Może to być uszkodzenie ESD z tkaniny z mikrowłókien ? Wysyłane z Asus ASUS_Z010D użyciu GAGT
Reply
#5

Po włączeniu zasilania systemu, można poczuć przędzenia na wstrząsy dysk twardy WD ? Jeśli nie, to może zasilacz nie jest prawidłowo podłączony.
Reply
#6

ragingknight napisał: Witam , tak, obie są prawidłowo podłączone . I nawet przełączony kabel SATA od mojego DVDRW , które mogłyby zostać wykryte do mojego wd HDD. Ale nie zrobił praca . Może to być uszkodzenie ESD z tkaniny z mikrowłókien ? Wysyłane z Asus ASUS_Z010D użyciu GAGT może to być uszkodzenie ESD .... spróbuj dotknięcie twardego , gdy komputer jest włączony, to napęd wibracyjny ? Inne odradzam używając ściereczki z mikrofibry do czyszczenia wnętrza komputera PC http://www.tomshardware.com/answers/...an-inside.html
Reply
#7

peterchan75 napisał: Po włączeniu zasilania systemu, można poczuć przędzenia na wstrząsy dysk twardy WD ? Jeśli nie, to może zasilacz nie jest prawidłowo podłączony. Tak , poczułem wibracje hdd kiedy zasilić HDD. Po odłączeniu n podłącz dysk , to wibruje . Próbowałem nawet przełączać wokół kabla danych SATA w różnych portach płyty głównej Wysyłane z Asus ASUS_Z010D użyciu GAGT
Reply
#8

Spróbuj rozruch do BIOS-u i sprawdzić, czy BIOS wykrywa dysk twardy WD .
Reply
#9

peterchan75 napisał: Spróbuj rozruch do BIOS-u i sprawdzić, czy BIOS wykrywa dysk twardy WD . Cześć, bios kulisy wykrywa mojego dysku twardego. To tylko wykryte mój DVDRW
Reply
#10

OK. Można wykluczyć sektor książka uszkodzony. Jeśli masz adapter SATA- USB, podłączyć go do portu USB i sprawdzić, czy zasilać go i zobaczyć jego zawartość. Jeśli nie masz i nadal w ramach gwarancji , można RMA .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)