MoCA Ethernet over Coax Adapter
#1

Mam zamiar pociągnąć za spust na parę adapterów Actiontec MOCA z Amazon . Smallnetbuilder zdawały się sugerować , że jest to do zrobienia, aby strumień wideo 1080p niezawodnie i dyskusje nad na AVS to potwierdzić.   Czy te adaptery można znaleźć lokalnie ? Jestem otwarty na każdą marką , która jest dostępna .
Reply
#2

Haipeng napisał: Mam zamiar pociągnąć za spust na parę adapterów Actiontec MOCA z Amazon . Smallnetbuilder zdawały się sugerować , że jest to do zrobienia, aby strumień wideo 1080p niezawodnie i dyskusje nad na AVS to potwierdzić. Czy te adaptery można znaleźć lokalnie ? Jestem otwarty na każdą marką , która jest dostępna . nie można znaleźć lokalnie w sklepie detalicznym , kiedy ostatnio sprawdzić kilka miesięcy wstecz
Reply
#3

Aztech ma, ale są one tylko dla użytkownika Singtel rozmieszczenia włókien . Wysyłane z zagranicy lor . Ale potem kupić mostek Wireless może łatwiej uzyskać b / w
Reply
#4

Faktycznie , jestem chętni do testowania tej technologii. Mam już koncentryczny punkt w każdym pokoju , a także hale na każdym poziomie , więc można powiedzieć, że jestem właściwie wszystkie " okablowane " w górę .
Reply
#5

Dr_ARCHer napisał: Faktycznie , jestem chętni do testowania tej technologii. Mam już koncentryczny punkt w każdym pokoju , a także hale na każdym poziomie , więc można powiedzieć, że jestem właściwie wszystkie " okablowane " w górę . unker , ponownie Kabel do domu la , Dey ... OT: Ale przełącznik PoE dla IPCAM la, adapter mniej energii wykorzystywane
Reply
#6

Dr_ARCHer napisał: Faktycznie , jestem chętni do testowania tej technologii. Mam już koncentryczny punkt w każdym pokoju , a także hale na każdym poziomie , więc można powiedzieć, że jestem właściwie wszystkie " okablowane " w górę . same, koncentryczny punkt w każdym pokoju. lol ale czytałem opinie, zbyt wiele pilarki spowoduje spadek wydajności zbyt
Reply
#7

liangtam napisał: unker , ponownie Kabel do domu la , Dey ... OT: Ale przełącznik PoE dla IPCAM la, adapter mniej energii wykorzystywane Jeżeli PoE, wówczas nie ma potrzeby kamery bezprzewodowe Liao . Łatwiej z kamerą bezprzewodową , ponieważ wystarczy tylko punkt zasilania zamiast punkt internetowy.
Reply
#8

cyberet napisał: same, koncentryczny punkt w każdym pokoju. lol ale czytałem opinie, zbyt wiele pilarki spowoduje spadek wydajności zbyt Mam nadzieję, że nie. Dlatego trzeba wypróbować. Z 7 pokoi i 3 sale , mam nadzieję, że pilarki nie pogorszyć wydajność.
Reply
#9

Cześć chłopaki, W przypadku, gdy nie są świadomi , Amazon jest obecnie posiadające ofertę dla urządzenia Netgear MoCA . 1 para US $ 110.00 bez kosztów wysyłki . Każdy gettting ? Mam nadzieję, że dostać jedną jednostkę (nie 1 para) , jak mam 3 pkt kablowej w domu. Dzięki.
Reply
#10

ttlim21 napisał: Cześć chłopaki, W przypadku, gdy nie są świadomi , Amazon jest obecnie posiadające ofertę dla urządzenia Netgear MoCA . 1 para US $ 110.00 bez kosztów wysyłki . Każdy gettting ? Mam nadzieję, że dostać jedną jednostkę (nie 1 para) , jak mam 3 pkt kablowej w domu. Dzięki. Trzeba parę . Tak jak trzeba parę dla Homeplug Komunikacja jest 2way
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)