Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

Witam jestem na Singtel 500Mbps na Azteków 7003J -J. Chcę zmienić moje IP , ale nie wydaje się to zrobić. Próbowałem niedaleki zarówno ONT oraz router on- ing ONT , pozostawiając go w ciągu 2,5 minut tak, że jest prawidłowo podłączony do Singtel , potem podłączyłem się wtyczkę zasilania mojego routera i czekał na 15 sekund przed włożeniem go z powrotem i on- ing Router . Ale wciąż mam ten sam ip ... Proszę o pomoc ...
Reply
#2

wolnavi napisał: Witam jestem na Singtel 500Mbps na Azteków 7003J -J. Chcę zmienić moje IP , ale nie wydaje się to zrobić. Próbowałem niedaleki zarówno ONT oraz router on- ing ONT , pozostawiając go w ciągu 2,5 minut tak, że jest prawidłowo podłączony do Singtel , potem podłączyłem się wtyczkę zasilania mojego routera i czekał na 15 sekund przed włożeniem go z powrotem i on- ing Router . Ale wciąż mam ten sam ip ... Proszę o pomoc ... Można rozważyć nazywając 1688. Nie jestem pewien, czy to prawda, ale zdaję sobie sprawę , że nie jest statyczny adres IP podany do każdego adresu MAC. To trochę stałe domyślnie jak mój MacBook Pro wan adres IP jest taki sam za każdym razem robię bezpośredni ONT dla mojego nieograniczonej włókna .. od sposobu piszesz , myślę, że to ten sam na włókno domu też ..
Reply
#3

Off ont i rg na 2 godziny do 4 godzin. Czas dzierżawy DHCP Singtel wynosi 2 godziny . Ilekroć chcesz zmienić IP. I zaraz wszystko przed snem , a potem na powrót wszystko, kiedy się budzę , IP 100 % zmieniło.
Reply
#4

jury_pack napisał: Off ont i rg na 2 godziny do 4 godzin. Czas dzierżawy DHCP Singtel wynosi 2 godziny . Ilekroć chcesz zmienić IP. I zaraz wszystko przed snem , a potem na powrót wszystko, kiedy się budzę , IP 100 % zmieniło. Twoja metoda nie jest w 100 % . Bo zmęczony off ONT i router , kiedy wyjechał do pracy. Zmiana adresu MAC mają większą szansę.
Reply
#5

jury_pack napisał: Off ont i rg na 2 godziny do 4 godzin. Czas dzierżawy DHCP Singtel wynosi 2 godziny . Ilekroć chcesz zmienić IP. I zaraz wszystko przed snem , a potem na powrót wszystko, kiedy się budzę , IP 100 % zmieniło. Lol. Nie działa na mnie. Moje zmiany IP tylko wtedy, gdy włączam router. Jeśli nie, to pozostaje taka sama nawet po 72 godziny z wyłączonym zasilaniem .
Reply
#6

jury_pack napisał: Off ont i rg na 2 godziny do 4 godzin. Czas dzierżawy DHCP Singtel wynosi 2 godziny . Ilekroć chcesz zmienić IP. I zaraz wszystko przed snem , a potem na powrót wszystko, kiedy się budzę , IP 100 % zmieniło. szczerze mówiąc (dla mnie) , Singtel 500Mbps jest naprawdę statyczne IP ( bez względu na to , co próbowałem ) . Choć 1Gbps nieograniczona błonnik jest dynamiczny IP.
Reply
#7

wongminmin napisał: szczerze mówiąc (dla mnie) , Singtel 500Mbps jest naprawdę statyczne IP ( bez względu na to , co próbowałem ) . Choć 1Gbps nieograniczona błonnik jest dynamiczny IP. Używam nieograniczoną błonnika , ale moje ip też nigdy się nie zmieniają z tym samym routerem przez kilka miesięcy , mimo że go wyłączyć w dniu, kiedy jestem w pracy ...
Reply
#8

Hi guys, wczoraj off- ED ONT i 7003 - J , ale to nie zmieni mojego IP kiedy on- ed to dzisiaj ... Chyba masz rację 500Mbps jest statyczna ...
Reply
#9

Lol chłopaki nie wiem dlaczego, ale dzisiaj się na poziomie około 6pm następnie na grzbiecie na 11pm wtedy mój ip zmieniło ... Weird nie wiem dlaczego ...
Reply
#10

wolnavi napisał: Lol chłopaki nie wiem dlaczego, ale dzisiaj się na poziomie około 6pm następnie na grzbiecie na 11pm wtedy mój ip zmieniło ... Weird nie wiem dlaczego ... Ponieważ większość ludzi poza nią w ciągu dnia , więc nikt nie przejmie starych ip , więc jeśli się w godzinach szczytu lub na noc , wysoka szansa, ktoś weźmie starym OD , a system będzie u nowego IP.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)