Biennale Modernizacja PC
#1

Hi Bros & Guru,   Czarny piątek impreza jest za rogiem i chciałbym zaktualizować istniejący komputer w celu przygotowania do następnego gen grze   Więc chciałby swoje fachowe doradztwo na części, aby zmienić lub utrzymać   istniejące PC Monitor: Acer Predator XB271HU Obudowa: Lian Li PC-O6S MOBO: Asus H87M-PRO Procesor: Intel i5-4590 CPU Cooler: Standardowe CPU Fan RAM: Kingston HyperX Fury 16GB (4x4GB) GPU: Palit GTX 970 Jetstream PSU: Superpower Leadex 600W HDD: 2TB SSD: 512GB SanDisk Extreme Pro   Istnieją pewne ograniczenia w przestrzeni ze względu na obudowie Lian Li. Lian Li PC-06S kompatybilność załączyć tutaj łatwego odniesienia   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   Wymaganie: 1) stałe 60fps lub więcej dla obecnych gier AAA w rozdzielczości 1440p 2) Nie przegrzanie (w obliczu tego problemu teraz regularnie), jak żyć w non-air stan pokoju 3) Układ do żelowania ładnie bez jakichkolwiek części powstrzymując inną Performance Parts pc 4) Nie podkręcania. Nie mam pojęcia, jak się do podkręcania 5) Budżet na około 1.5K? mniejsze lepiej   hmm ... tak daleko to wszystko teraz ...   Z góry dziękuję!!
Reply
#2

Ładna sprawa masz tam! Czy masz kilka zdjęć z istniejących skonfigurować ?
Reply
#3

Jaki jest następny gier gen ?
Reply
#4

ragnarok95 napisał: Jaki jest następny gier gen ? Niestety, im przy mayb zły termin ... doczekać ME Andromeda, GR: Wildlands , dla honoru etc..in +++ 1440p 60fps Aktualnie gtx 970 gry Mafia 3 , nieskończona wojna mają niespójne fps w 1440p chcielibyśmy , aby ponownie zagrać ponownie z Wiedźmina 2 DLC. Ta gra zasługuje grać z najlepszym ustawieniem
Reply
#5

FlushX napisał: Ładna sprawa masz tam! Czy masz kilka zdjęć z istniejących skonfigurować ? Postaram się zrobić kilka zdjęć , kiedy wrócę z pracy. Jest to bardzo estetyczne etui . tak że ograniczenie przestrzeni zamienia mnie w dół
Reply
#6

Wszystko czego potrzebujesz to GTX 1070/1080 i jesteś ustawiony.
Reply
#7

Koenig168 napisał: Wszystko czego potrzebujesz to GTX 1070/1080 i jesteś ustawiony. to jest to? ..will mój cpu wąskich gardeł coś? Baran? czy muszę czekać na kolejne 2 lata dla nowego GPU ?
Reply
#8

CrispyPeddler napisał: to jest to? ..will mój cpu wąskich gardeł coś? Baran? czy muszę czekać na kolejne 2 lata dla nowego GPU ? Nie widzę , jak baran będzie wąskie gardło rozważa macie już 16GB ... Pierwszy Najprostszym krokiem będzie prawdopodobnie uaktualnić CPU cooler z wentylatorem procesora Zdjęcie IMO ... Jeśli system się przegrzewa , jeszcze kilka dobrze umieszczone wentylatory ciśnienia statycznego byłby również dobry Tanie poprawki wierzchnie ( zakładając, że nie zwariować na watercooling ) . Nawet chłodnica powietrza budżet jak Cryorig H7 byłby dobry krok . Jeśli Twoim celem jest dostać dobrą płynność animacji w 1440p na ustawieniach ultra, po prostu dostać 1070 i nazywają to dzień . Powinny mieć walnął ZOTAC jednego ciągu ostatnich sprzedaży qoo10 .
Reply
#9

Twój procesor wciąż solidna . upgrade do gtx 1070 8gb i można Max wszystko
Reply
#10

CrispyPeddler napisał: to jest to? ..will mój cpu wąskich gardeł coś? Baran? czy muszę czekać na kolejne 2 lata dla nowego GPU ? Zazdroszczę swój build sia ..... Anyways cpu przyzwyczajenie wąskie gardło chyba że u tych masywnych grając w gry online multiplayer ..... jak guildwars2 lub WoW itp Zgadzam się z tylko gtx1070 , poczekać na czarny piątek zobacz to, czego okazje
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)