Crafting moją nową platformę po raz pierwszy
#1

Witam every1 decydują się budować platformę dla siebie ( do gier ) wymyślił budować, ale bez doświadczenia . wdzięczni, jeśli yall może wyglądać nad i doradzić   Procesor: i5-6600K Płyta główna : MSI Z170 Gaming M5 Cooler : Corsair H100I V2 Ekstremalna wydajność GPU : Nie wiem jeszcze .. ale albo 1070 lub 1060 RAM: Wszelkie 2x8GB naprawdę PSU Albo superflower lub Seasonic   Dont naprawdę mają specyficzną grę w umyśle la jednak nadzieję wysokie grafiki. może utrzymać się kilka lat
Reply
#2

ale co z dysku twardego , a nie wiem jak u DIY ? chociaż przyzwyczajenie Reco chłodnicę AIO chyba u know krok do zrobienia czek i zapobiec wycieku.
Reply
#3

ZrE0_Cha0s napisał: ale co z dysku twardego , a nie wiem jak u DIY ? Oh yeah HDD otrzymuję myślę zachodnią D 1 TB i nie wiem jak DIY , ale nie słyszałem tak ciężko chociaż odrobinę zastraszenia @ pierwszym LA Zapomniałem wspomnieć, że szuka R5 fraktalna dla mojego przypadku .. Nowicjusz przyjazne anot ah? Chcę umieścić BlingBling również leh HAHA
Reply
#4

Wa u nikogo budżet? Monitorowanie wykorzystać to, co ? Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT
Reply
#5

potatobuilder napisał: Oh yeah HDD otrzymuję myślę zachodnią D 1 TB i nie wiem jak DIY , ale nie słyszałem tak ciężko chociaż odrobinę zastraszenia @ pierwszym LA Zapomniałem wspomnieć, że szuka R5 fraktalna dla mojego przypadku .. Nowicjusz przyjazne anot ah? Chcę umieścić BlingBling również leh HAHA widzę , ale co z SSD ? Nie dostanie 1? również u może spojrzeć na YouTube po kroku zbudować własny komputer.
Reply
#6

umieścić inny wentylator dmuchać na VRM płyty głównej , ponieważ używasz AIO
Reply
#7

ZrE0_Cha0s napisał: widzę , ale co z SSD ? Nie dostanie 1? również u może spojrzeć na YouTube po kroku zbudować własny komputer. Uhhh SSD odrobinę drogie leh HAHA
Reply
#8

potatobuilder napisał: Uhhh SSD odrobinę drogie leh HAHA SSD jest warte inwestycji . Jest to jedna z najbardziej opłacalnych aktualizacji dla każdej platformie Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT
Reply
#9

MianBaoFren napisał: Wa u nikogo budżet? Monitorowanie wykorzystać to, co ? Uh ah budżet? ACTL myślenie 1.3k dokoła tam, ale patrzę na to, co się .. odrobinę drogie Liao .. siaoliao . Mój monitor i nie wiem, co Leh monitora Oldy 60Hz pracuje lor 1080 .. I dorywczo dań nie trzeba 144hz wszystkie HAHA
Reply
#10

Krab . napisał: umieścić inny wentylator dmuchać na VRM płyty głównej , ponieważ używasz AIO Czym jest AIO leh ? .. Chłodnica Corsair ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)